Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by PussyRiot00
Zmatik wrote:ale snažit se dosáhnout zlepšení JSDI.
To má asi stejnou šanci na úspěch jako snažit se, aby politici nekradli.
Zmatik wrote:Spíš si vždycky, když narazíš na pitomost, stěžuj na JSDI.
Zkoušels to? Já ano. Dostane se ti odpovědi, že oni nic, oni muzikanti, oni jenom přebírají informace od Policie ČR. Proto (nejen já - viz diskuze na www.poi.cz) tvrdím, že celé JSDI je naprosto k ničemu, je to jen další tunel na peníze daňových poplatníků. Ty informace může bušit do PC rovnou nějaká cvičená opice od Policie ČR a není kvůli tomu třeba vydržovat ansábl neschopných pitomců, kteří nejsou schopni ani pochopit to, že v červenci v pravé poledne těžko může být někde námraza, a to ještě 3 týdny v kuse.
PussyRiot00
Posts: 46
Send a message

Post by rad2222
guri211 wrote:
foxitrot wrote:Podlamnabypodpismalbytodspravyoddelenyasponmedzerou,keduznieajnovymriadkom(Foxo)
Suhlasimsfoxovymnapadom!
AJJASUHLASIM :D
rad2222
Area Manager
Area Manager
Posts: 251
Has thanked: 115 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by rajo
grafik wrote:
bxmatus wrote:Dopravne spravy posielane po RDS do navigaci jak Tomtom, IGO a podobne ...
To znie zaujímavo, ak by si neskôr potreboval pomoc s testovaním, napíš mi.
Sa trosku bojim, ze to s testovanim bude problem. Ziadne TMC sa u nas nevysiela a tak nie je co testovat. Mohla by to byt casom zaujimava funkcia ale zatial asi len v zapadnej europe... :((

Co by stalo za hriech skor je popracovat na UI pre klienta. Je slabucke ako voda...
rajo
Posts: 25
Send a message
AM: West Slovakia from BA to ZA on iPhone

Post by Sanicko
Jedno hlasenie o "funkcnosti"...
Postup:
- daval som upozornenie na kanalovy poklop na autobusovej zastavke, ktory ma "schopnost" prerazit gumy
- omylom som ho vsak umiestnil asi o 200 m dalej
- v egarazi som jeho polohu upravil, zial vo Waze sa tato zmena neprejavila ani po 24 hodinach
- tak som v egarazi zmazal a vytvoril nanovo na spravnom mieste

Vysledok:
- vo Waze svieti aj na tom starom zlom mieste... aj s popisom (aj s chatom, ze to niekto nenasiel)
- na novom (spravnom mieste) su teraz udalosti dve: jedna prazdna (z predoslej diskusie to vnimam, ako dosledok pokusu o zmazanie z egaraze, uz na novej pozicii) a jedna s popisom (to je zjavne ta spravne vytvorena)

Miesto:
Košice, Letná

ID udalosti (ako ich ukazuje Waze):
13346 - uplne prva, na zlom mieste
13495 - prazdna (vysledok mazania)
13498 - nanovo zdana (spravna)
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Rovnaky problem: id18445 vo Waze vidim dvakrat... Stav pozorujem asi treti / stvrty den...
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
hmm... navyse tu udalost nevidim v eGarazi :shock: Pritom platnost mala do konca septembra... nie je ani medzi aktivnymi, ani medzi neaktivnymi :(
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Chlapi, od jedneho uzivatela Waze som dostal tip na celkom zaujimavu fukcionalitu, podla mna s velkym potencialom rozvoja:
Zbiera po ceste stoparov a dostal ideu, co keby boli stopari hlaseni a viditelni vo Waze - teoreticky by si k takemu aj kusok cesty zasiel...
Idea: Stopar by (cez nejaky WEB, mobilny interface) zadal svoju polohu a miesto kam chce ist...
Zo zaciatku by to mohla byt udalost z dostupnych tipov, casom by sa na to dal vymodlikat (mozno ;-) ) specialny typ a ked clovek pusti uzdu fantazii, dala by sa idea dalej rozvijat... Pride mi to mozno aj uzitocnejsie, ako dnesna navigacia na akcie s FB priatelmi...
Zaujimaju ma vase nazory, pripadne chut sa do niecoho takeho pustit ;-)
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Zirland wrote:To zní stejně jako již implementovaná funkce "Vyzvedni mě"
Na "Vyzvedni me" potrebuje "stopar" Waze a musi poznat vodica ;-)
Tu by islo o to aby stopar nepotreboval Waze aplikaciu a o to, ze vodic (s Waze) uvidi jemu neznameho stopara, cakajuceho na odvoz... ;-)
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Foxo vdaka :) uz som sa bal ze ta idea ostane nepochopena ;-) Samozrejme vo finale sa da predstavit si kadeco, ale tak cesta k cielu by mohla byt postupna...
- najskor nahadzovat stoparov s infom o cieli ich cesty ako "hazard" z nejakeho webu, mobilnej appky (tu dokonca netreba ani sucinnost Waze :!: ;))
- nasledne zmenit (zaviest novy) event pre stopara
- dat moznost "naviazat sa na stopara" - info pre neho, ze ho wazer zoberie a kedy asi
- postupne pridat dalsie, uz Foxom popisane ficury, planovanie (dnes vecer sa postavim "tam a tam" a chcem odvoz "niekam")


Takto by uz existujuca siet Wazerov na seba mohla casom natiahnut dalsiu nezanedbatelnu komunitu mladych, cestujucich stopom... bla...bla...bla... co si len vieme predstavit

Mne sa na tej myslienke paci to, ze sa to da skutocne budovat postupne a informacnu hodnotu to moze mat uz od toho najjednoduchsieho riesenia....
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
dzajro wrote:
Nie je mi ale jasne, preco chcete pre stoparov inu aplikaciu, ktora ma spolupracovat s waze infrastrukturov.
Zakladne dovody (ale najde sa ich urcite viac):
1) My tu mozeme snivat o com chceme, Waze si vsak zije svojim vlastnym zivotom, predstavami... Takze realizacia niecoho takeho (a nepochybuj o tom, ze podobnych napadov vznika po svete neurekom) v samotnom Waze tak o x100 rokov
2) "Nutit" stopara nevodica instalovat si 20MB "opachu" do svojho mobilu na to, aby (v zaklade) zadal: "Stojim TU a chcem sa dostat TAM", je trosku nerealna predstava...
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W