Post by Sanicko
bxmatus wrote:Takze robit nejaku webovu aplikaciu do mobilu prepojenu z waze z nejakou moznostou hodnotit stopara ( ci vam do auta nenasadne smrdudy ozraly blb ) a nejakymi inymi ficurkami nema vyznam ?

m.
Ja si prave myslim, ze to vyznam ma... Stopar nevodic, si skratka Waze nenainstaluje.
Ale nieco "user trivialne", kde mozem zacat stopovat na tri kliky, s pripadnym (aj ked som extremne Waze pozitiv, ale aj realista ;-) ) hodenim tejto udalosti aj do inej on-line navigacie, ma velky potencial...
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
bxmatus wrote:moja predstava je jednoduchy webovy klient s geolokaciou, nasledne sprava/chitchat na waze a link na stranku s profilom stopara, dalej som to nevymyslel :)

m.
... k tomu ako alternativa, mobilna aplikacia s tou istou funkcionalitou...
Postupne pridat:
- reakcie na vytvoreny chitchat (ako informaciu o tom, ze si ma niekto vsimol)
- osetrit dlzku trvania (najlepsie, ak z daneho miesta odidem, aby sa chitchat odstranil - nebolo by dobre, keby "testeri" vyrabali zbytocny odpad)

V tomto bode asi konci nezavislost od pripadneho rozsirovania Waze funkcionality, stale sa da hrat s vlastnym WEB portalom (profil, mozno nejaka evidencia "nastopovanych" kilometrov...)
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by shalafi
hmm, dobra praca [: aj nejako kontrolujes ci na danych gps suradniciach je vo waze cesta? a nechcem rypat, ale mohol by si pre tieto reporty zalozit nejakeho ineho usera ;)
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
Vyrobok sa pouziva sam - pozri si Live map v CR, mate tam hromadu automatickych reportov o nehodach.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
Pisal si o tomto tvojom pocine aj na support / alpha? Mozno by sa inspirovali a zaviedli nieco take globalne (teda v ramci moznosti a dostupnosti dat v tej-ktorej krajine) ..
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
ako to vyzera s tymi automatickymi reportmi? v poslednej dobe nejako zmizli :?
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
http://world.waze.com/forum/viewtopic.p ... 87&start=0

kto chce, moze sa pod to 'podpisat'
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
vyborne, to som rad :)
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
ja by som vsetky jeho zbytocne komentare reportoval ..
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
ahojte, mozno by bolo dobre aby sa uzavierky z egaraze obnovovali raz za 24 hodin, pretoze sa tam zbieraju komentare a "thanks". Co by sice nebolo zle, ale teraz sa mi zobrazuje posledny komentar ku kazdej udalosti, ktoru som okomentoval pri kazdom starte waze ako popup a je to prudko otravne :evil:
@matus: dalo by sa to urobit tak, aby sa udalost sama po 24 hodinach zmazala a znovu vytvorila a takto sa cyklila az do konca platnosti?
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message