Waze API

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, GinBook, guri211

Re: Waze API

Postby bxmatus » Mon Jun 28, 2010 10:13 am

Toto uz je bohuzial problem providera, ja som maximalne schopny opravit pravidelne sa opakujuce reporty kde nadefinujem zasielane GPS koordinaty a proste ich prepisem za nove presnejsie. Nie je to idealne ale mohlo by to fungovat :)
bxmatus

Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Postby vikos » Fri Jun 25, 2010 9:05 pm

LiborA wrote:bxmatus: teď jsem koukal, že hlášení o koloně na Wilsonově od Těšnova se zobrazuje kousek od Revoluční. To vypadá na nějaký bug v souřadnicích.

já včera taky viděl nehodu o pár metrů jinde, než byla na mapě - Ostrava 17. listopadu vs Opavská
vikos

Postby libora » Fri Jun 25, 2010 2:00 pm

bxmatus: teď jsem koukal, že hlášení o koloně na Wilsonově od Těšnova se zobrazuje kousek od Revoluční. To vypadá na nějaký bug v souřadnicích.
libora
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times

Postby bxmatus » Fri Jun 25, 2010 7:52 am

Zaujimave, ja si na maily pravidelne pisem s Tsikim co je API programator u Waze. Vyzera to ze prava ruka nevie co robi lava :-D
bxmatus

Postby libora » Fri Jun 25, 2010 6:31 am

Dostal jsem opět dotaz na Reportera od Alfy, jak se na to dívám, tak jsem jej vychválil a upozornil, že bude vylepšen s novou verzí API. Zpátky mi přišla zpráva, že to je skvělé a že má být nové API brzo uvolněno.
libora
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times

Postby bxmatus » Wed Jun 23, 2010 7:55 am

uz zase funguje ... mensi memory leak ... opravene :)

m.
bxmatus

Postby vikos » Mon Jun 21, 2010 7:09 am

Reporter zase nejede? já si už pomalu zvykl, že mám ve waze jen události na českých cestách a teď mi tam dva dny vyskakují zase italové a podobné věci :(

P.S. jen se ptám, ať jsem v obraze ;)
vikos

Postby bxmatus » Tue Jun 15, 2010 1:17 pm

jj, s novym API to bude vyriesene ... ( snad :-) ) ...
bxmatus

Postby vikos » Tue Jun 15, 2010 1:14 pm

bxmatus wrote:Mno, ked bol report starsi ako hodinu tak do neho niekto zapisal komentar, bohuzial waze API
neumoznuje toto nijak otestovat, je to omezenie ktore sa vyriesi novym API. Moj klient ocakava ze kazdy report ma zivotnost 1 hodinu a ked po hodine prijde od JSDI update situacie tak to poslem ako novy event. Ale podla info co mam od waze programatorov tak nove API je na spadnutie a pribudne tam hodne novych funkcii ktore pomozu v boji proti duplikatom :)

jo, byl tam komentář, rádoby vtipný s informací, že stojí celá Praha... dobře, že to vím, na podobné věci nebudu dále upozoňovat - předpokládám, že až se uvolní nové API, bude tu informace, že máme kontrolovat i případné duplikáty tohoto typu, že? :) 8-)
vikos

Postby bxmatus » Tue Jun 15, 2010 12:47 pm

Mno, ked bol report starsi ako hodinu tak do neho niekto zapisal komentar, bohuzial waze API
neumoznuje toto nijak otestovat, je to omezenie ktore sa vyriesi novym API. Moj klient ocakava ze kazdy report ma zivotnost 1 hodinu a ked po hodine prijde od JSDI update situacie tak to poslem ako novy event. Ale podla info co mam od waze programatorov tak nove API je na spadnutie a pribudne tam hodne novych funkcii ktore pomozu v boji proti duplikatom :)
bxmatus

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia