Switch to full style
[ img ] [ img ]
Post a reply

nic to neumí

Fri Sep 16, 2016 9:41 am

...nenajde ve vesnicích místa podle čísel popisných, je to k ničemu :twisted:

Re: nic to neumí

Mon Sep 26, 2016 10:08 pm

To mate jedno.

Post by Brody6519 » 16 Sep 2016, 10:41
Last visited:16 Sep 2016, 10:41

Na to, ze sa prvy krat prihlasil 7 minut predtym, trafil celkom presne subforum. (Alebo predtym cita(va)l bez prihlasenia a uz sa orientoval.)

Mon Sep 19, 2016 6:03 pm

Mně to připadá, že jen chtěl prudit...
Protože průměrně inteligentní primát by to napsal lépe (ale spíš by si řešení našel :))

Fri Sep 16, 2016 10:11 am

Také typické... až mi to pripomenulo tento vtip.

Zápis v palubnej knihe:
Pilot - v kabíne je niečo uvoľnené.
Technik doplní popis riešenia - v kabíne bolo niečo dotiahnuté.

Vo všeobecnosti Waze čísla vyhľadávať vie. Používa aj integráciu na databázu google maps.
Nevylučujem však, že v istých prípadoch môže byť problém niečo nájsť. Bez konkrétnych informácií však iba skonstatujem, že mne to funguje prepnutim do google výsledkov
[ img ]

sent using tapatalk

Sat Sep 17, 2016 2:14 pm

Brody6519 wrote:...nenajde ve vesnicích místa podle čísel popisných, je to k ničemu :twisted:

Napsat do názvu tématu nic to neumí, přičemž z textu pak vyplyne, že jde jen o to, že uživatel neví jak udělat jednu konkrétní věc, mi více než o aplikaci něco vypovídá o uživateli :( .

Normální by mi přišlo se v nováčkovském tématu, které je trvale připíchnuté nahoře, zeptat, jak se čísla vyhledávají, ale i když člověk z neznalosti, jak to tu chodí, otevře nové téma, tak se dá dotaz formulovat slušněji.

Waze má sice spoustu much a přesto ho používá jen v CZ přes 100 000 uživatelů, takže zase tak špatná aplikace to nebude ;).

Fri Sep 16, 2016 1:03 pm

doplním odkaz na wiki s popisem vyhledávání ve waze

https://wiki.waze.com/wiki/Czech/Hled%C ... AD_ve_Waze
Post a reply