Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by foxitrot
tex232 wrote:
pvo11 wrote:
tex232 wrote:##@rawgps - zkusím s tím jsem si ještě nehrál
To jsi mě docela překvapil, to je první, co po čisté instalaci zapínám.
nikdy jsem to na jablku nepotřeboval vždy GPS fungovalo OK ... už od 4 ky co jsem měl ...
Ako vraví pvo, na křižovatkách. V minulosti sa častejšie stávalo, že autíčko bolo niekam nepochopiteľne prilepené, hlavne bez routy. Žltá šípka to vysvetlila.


Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
foxitrot wrote:
tex232 wrote:Na Jablko mohu doporučit jen aplikaci GPS Status.
Skúsim. V minulosti som nikdy nenašiel aplikáciu, ktorá by zobrazila aspoň základné informácie o viditeľných satelitoch.
Všetky Statusy, ktoré som našiel, boli písané pre externý GPS prijímač. Vstavané Apple GPS prijímače sú asi od macochy.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by JaRoY
Foxitrot. Spravne, slaby signal GPS nemoze sposobit ziadne oneskorenie. Bud ide alebo nejde, je presny , alebo nepresny. Ale presny a oneskoreny je nerealne.

Odoslané z Lenovo K920 pomocou Tapatalku
JaRoY
Area Manager
Area Manager
Posts: 184
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by jumbo78
Nejde ani tak o tloušťku skla, ale o to, zda je pokovené...
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by ma5jkl
Petk0 toto je o tom ze waze ukazuje tvoju polohu v klientovi na zaklade pozicie kde si uz bol. Problem je ten ze kym si waze vypyta poziciu a prechrasti ju az do zobrazenia ty si uz realne s autom davno prec od tej poslednej znamej pozicie. Toto je zle. Verzie pred 4.x tymto neduhom netrpeli a nerozumiem ako je mozne ze v4 tym trpi uz od zaciatku. Jednoducho ti nemoze ukazovat kde si uz bol, ale kde si, pripadne kde budes o 1sekundu. A toto sa da docielit len tym ze z poslednej znamej polohy vypocitas na zaklade navigacie (smeru jazdy) a tvojej rychlosti suradnice tvojej buducej polohy v case ked ten vypocet uz dobehne a jeho vysledok sa uz zobrazi v klientovi. A toto sa nedeje.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
petk0 wrote:To chces povedat ze ti kurzor ukazuje o krizovatku pozadu?
Nie o krizovatku pozadu ale prejdem krizovatkou a kurzor pride na tu krizovatku az o 1-2 sekundy.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
S6 zase nie je az taky strasne neslusny HW
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
petk0 wrote:Poziciam ti ten moj GPS geret na strechu, pretoze toto mi robilo, pokial som ho nemal :)
ja to este posledujem a ked nic nevysledujem tak vyskusame. ono pravdou je ze novy telefon som mal rovno s novym autom takze stary foun som v novom aute ani neskusal. Narazam na moznost ze mam super mega speci pancierove predne sklo
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
ja som o tom skle pocul od petka, ked sme rozdavali minuly rok nalepky. v kazdom pripade moje nie je vyhrievane, takze drotov tam mam minimum.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by Pali65
Po prečítaní tohto vlákna som sa schválne začal pozerať, či je tá latencia príliš veľká, ale nemám pocit, že by to bol problém pri navigácii. A to mám iPhone 4S, čo už je dosť stará platforma.
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message