Waze nenaviguje otočku na Jižní spojce u křížení s 5.května
Waze má problém odnavigovat následující otočku:
https://goo.gl/maps/5sJMSHRNAxB2 Z hlediska praviděl je určitě legální a Google Mapy jí normálně navigují. (ne jen jako poslední možnost, ale klidně již v rámci trasy od Štěrbohol) Waze na druhou stranu vymýšlí všechno možné (nejdříve se chce otočit na dalším sjezdu, pak táhne trasu přes Shell benzinku, a nakonec se chce otáčet v areálu dopravního podniku, až teprve v momentě, kdy jsem na nadjezdu nad Jižní spojkou, tak se chytí správně. Koukal jsem do editoru a tam vypadá vše v pořádku. Co je možné ještě opravit? Používám Android verzi.
https://goo.gl/maps/5sJMSHRNAxB2 Z hlediska praviděl je určitě legální a Google Mapy jí normálně navigují. (ne jen jako poslední možnost, ale klidně již v rámci trasy od Štěrbohol) Waze na druhou stranu vymýšlí všechno možné (nejdříve se chce otočit na dalším sjezdu, pak táhne trasu přes Shell benzinku, a nakonec se chce otáčet v areálu dopravního podniku, až teprve v momentě, kdy jsem na nadjezdu nad Jižní spojkou, tak se chytí správně. Koukal jsem do editoru a tam vypadá vše v pořádku. Co je možné ještě opravit? Používám Android verzi.
Re: Waze nenaviguje otočku na Jižní spojce u křížení s 5.kvě