Post by ma5jkl
praveze novy bude mat roznu intonaciu vlavo a vpravo. a objavi sa to samo, nie je treba cakat na novsiu verziu aplikacie.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by MilsaNick
Mohli by ste sa pozrieť aj na toto?

Jedná sa o widget na telefóne Lenovo A2010. Toto je celkovo problémový telefón, lebo takmer žiadny widget z nejakej aplikácie sa nezobrazuje bezchybne. Pravdepodobne to ale nejakým nastavením zobrazenia pôjde spraviť.

Mimochodom, načo je ten widget? Počas navigácie mi nezobrazoval nič. Písal som aj na technickú podporu Waze. Ani neviem ako som sa tam doklikal, ale tí mi odpísali, že mám vymazať widget a vložiť ho znova. Písal som, že sa jedná o problémové zobrazenie vďaka firmvéru telefónu a že widget je potrebné po oprave testovať na tomto telefóne, ale zrejme to nepochopili, pretože mi napísali niečo úplne iné.
MilsaNick
Posts: 12
Send a message
Attachments

Post by MilsaNick
Kedy pribudne ten nový slovenský hlas? Mal byť už 1.12. a pôvodný je vraj upravený, ale stále mám len starý hlas a nový nemôžem v zozname ani nájsť. Starý má pôvodné meno (vraj bude premenovaný). Čo im to toľko trvá? Nastali nejaké komplikácie?
MilsaNick
Posts: 12
Send a message

Post by MilsaNick
Starý má byť upravený v tom zmysle, že vľavo má byť výraznejšie.

Doplnené:
Objaví sa to v zozname samé alebo to príde aj s aktualizáciou Waze?
MilsaNick
Posts: 12
Send a message

Post by paaaja13
Ahoj,
mam dvě drobnosti.
1) Nedařilo se mi uložit domov. Vždy jsem přes menu aplikace našel zadání adesy, tu jsem zadal. Aplikace se tvářila, že jí akceptuje, ale v menu se nic nezměnilo a aplikace se tvářila, že domov nezná. Uložit domov se mi podařilo až z mapy ukázáním na místo a při ukládání oblíbeného místa napsat "Doma". Teď už se navigace v menu tváří, že domov zná a v mapš mám ikonku domečku namalovanou. Při těch prvních pokusech jsem byl tak levej nebo to je chybka aplikace?
2) V téhle verzi si mohu zvolit hlas navigování v češtině. Ale ať zvolím jakýkoli, tak stejně hlášení o měření průněrné rychlosti slyším stále stejným ženským hlasem v angličtině. Všechny ostatní hlasové informace mám v češtine. Zlobí jen ta kontrola průměrné rychlosti. Chybí mi jenom někde nějaký wav soubor nebo něco takového, mám špatně nainstalováno nebo je to chyba aplikace?
Díky.
paaaja13
Posts: 202
Has thanked: 26 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by vitj
ad 1) Občas to blbne, stalo se mi, že kolega měl domu ulozeno na starem telefonu a na novem to nefungovalo. Muselo se nejdříve v oblíbených smazat poškozené místo a pak to teprve šlo.

ad 2) Chyba v implementaci usekovych radaru. Hlaska je natvrdo v kodu a nelze ji nahradit jinym jazykem.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message