Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by foxitrot
Už pred pár týždňami som si všimol, že GPS šípky sú niekedy ledva vidieť. Zatiaľ som ale nevidel na jednom mieste slabé aj silné, že by ma napadlo, že to aj znamená niečo pozitívne.

Zdá sa, že už aj WME robí priesvitnosť podľa veku:
Antigerme got a statement from Adrian, who wrote: The newer is a track, the strongest that track appears in map.

(Os GPS semi-transparentes são os das viagens mais velhas. Quanto mais escuro o GPS point, mais recente a viagem.)
Žiaľ často tie priesvitné sú na hlavných ťahoch a tie výrazné na vedľajších. Ale aspoň sa dajú rozlíšiť.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
on 7th Apr 2013 7:44, Waze GPS wrote:INTL mapy boli uspesne aktualizovane k 6. aprilu 2013 05:05 UTC

Mapove dlazdice na INTL servri boli uspesne aktualizovane k 6. aprilu 2013 05:05 UTC
Infrastructure Team
Nielen vcera, ale aj v piatok+sobotu bola aktualizacia hlasena dva krat. Ako keby to hlasenie mali na starosti dvaja ludia (to je ta prava a lava ruka? :mrgreen:), ktori navzajom o sebe nevedia?

Snad sa tie nase mapy uz stabilizuju...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
foxitrot wrote:Snad sa tie nase mapy uz stabilizuju...
on 8h Apr 2013 9:54, Waze GPS wrote:INTL mapy boli uspesne aktualizovane k 7. aprilu 2013 14:27 UTC

Mapove dlazdice na INTL servri boli uspesne aktualizovane k 7. aprilu 2013 14:27 UTC
Infrastructure Team
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
on 8h Apr 2013 9:54, Waze GPS wrote:INTL mapy boli aktualizovane k 8. aprilu 2013 11:30 UTC

Mapove dlazdice na INTL servri boli uspesne aktualizovane k 8. aprilu 2013 11:30 UTC
Infrastructure Team
Myslim ze prechadzame na "stabilnu prevadzku" (denna aktualizacia mapovych dlazdic) a ohlasime az nejaky (dlhsi) vypadok.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Status to este nehlasil, ale uz mam v klientovi zmeny, ktore som kreslil vcera okolo 15:00.

Co je zaujimave, uz po nejakej pol hodine po nakresleni boli k dispozicii aj nove PNG dlazdice tej oblasti (zatial bez kliknutelnych segmentov), v tomto okamihu je to tam komplet navigovatelne! Takze konecne uz aj mapa v LiveMap bude mat aktualny vzhlad.
on 10h Apr 2013 8:40, Waze GPS wrote:INTL mapy boli aktualizovane k 9. aprilu 2013 13:44 UTC

Mapove dlazdice na INTL servri boli uspesne aktualizovane k 9. aprilu 2013 13:44 UTC
Infrastructure Team
Takze na tie presne casy aktualizacie (up to ...) sa celkom spolahnut neda...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
Last edited by foxitrot on Wed Apr 10, 2013 8:54 am, edited 1 time in total.
Reason: Hlasenie v Support blogu
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote:
shirapashu » Mon May 27, 2013 11:57 am wrote: Od dnesneho dna, kto by chcel zmenit meno obce, nech vyplni tento formular.
Predpokladam, ze je to dobre na vycistenie nezmyselnych nazvov v city layeri
Ano aj.
Je to ale omnoho menej casovo a vypoctovo narocne (a nachylne na omyly) ako hromadne rucne premenovavanie (niekedy obrovskeho) mnozstva segmentov. (Trochu mi vadi, ze je to az moc nachylne na obchadzanie segment lockov.) V basemapped oblastiach to byva dost casto potrebne. Su editori, ktori sa vraj dopracovali pomaly az k L5 pomocou premenovavania miest (a ti maju zarucene, ze sa uz dalej nedostanu :evil:).
Su aj taki, ktori si "zalozili zivnost" aspon na premenovavani ulic...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
MagicOfLA wrote:
tex232 wrote:Konečně mi už někdo vysvětlil jak se dělá L5. Tak proto jsem stále L3 nepřejmenovávám a nepřejmenovávám :-)
Osobne takych nechapem. Sediet hodiny nad mapou a vysledok nula, to nie je zabijanie casu, to je vyslovene brutalny casovy holocaust. Keby za to boli aspon peniaze, ale takto...
Tych 200k by sa mozno dalo zvladnut ako zamestnanie (8x5 v tyzdni), prip. niekto 12x7 :-), ale inak, popri beznych veciach... si to neviem predstavit.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
tex232 wrote:
foxitrot wrote:Status to este nehlasil, ale uz mam v klientovi zmeny, ktore som kreslil vcera okolo 15:00.

Co je zaujimave, uz po nejakej pol hodine po nakresleni boli k dispozicii aj nove PNG dlazdice tej oblasti (zatial bez kliknutelnych segmentov), v tomto okamihu je to tam komplet navigovatelne! Takze konecne uz aj mapa v LiveMap bude mat aktualny vzhlad.
on 10h Apr 2013 8:40, Waze GPS wrote:INTL mapy boli aktualizovane k 9. aprilu 2013 13:44 UTC

Mapove dlazdice na INTL servri boli uspesne aktualizovane k 9. aprilu 2013 13:44 UTC
Infrastructure Team
Takze na tie presne casy aktualizacie (up to ...) sa celkom spolahnut neda...
Kde presne se ti zaktualizovala livemap? Tam kde se pohybuju ja stale nic noveho nevidim...
https://world.waze.com/livemap/?zoom=9& ... t=48.62924 - miniaturne sidlo pre test navigacie, existovalo len par dni, potom som ho zmazal.
SC20130410-083230_.png
(27.83 KiB) Downloaded 1030 times
V LiveMape je uz vidiet len na jednej urovni priblizenia.

Asi som sa tesil predcasne? "Lebo Waze".
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
tex232 wrote:Otázka: Vy už na slovensku malujete do navigace lyžařské vleky?
Obcas nejaky novacik, alebo ked si niekto moc slahne... ;)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
:P
To je pasca, keby editori konkurenčných máp chceli kopírovať z Waze mapy :ugeek:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).