Post by Pajdoom
Mam 36 a problemy .... prešiel som na 37 a mam tie iste problemy ...
Pajdoom
Area Manager
Area Manager
Posts: 243
Has thanked: 61 times
Been thanked: 50 times
Send a message

Post by Pajdoom
Už koľkykrát?
A koľkokrát ešte?
Pajdoom
Area Manager
Area Manager
Posts: 243
Has thanked: 61 times
Been thanked: 50 times
Send a message

Post by Pernstein
porubcan wrote:takze zatial jedine oficialne vyjadrenie, ktore sa ku mne dostalo je, ze cisla domov sa budu dat vyhladavat az po uprave vyhladavacieho algoritmu. a to bude ktovie kedy...
please keep in mind that our search still does not support house numbers. So the numbers you add now will not be available through search until we upgrade our search algorithms.

Jak je tedy možné, že vyhledáván čísel, zadaných dříve podle starého systému, funguje, a to i když jsem je před posledním updatem mapy smazal a podle editoru tedy vůbec neexistují? Snad se po úpravě vyhledávače nebjeví v mapě zpět...
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by Pernstein
Tak mapa zdá se v pořádku, ale nové ulice ještě nejdou vyhledat.
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by petk0
Dnes som si vsimol ze prebehol update Landmarkov v mojom okoli, ale nepreslo to na vsetkych urovniach Zoom. Maximalny zoom je uz novy, ale hned ten dalsi ukazuje stare data. A takto na striedacku sa uz nieco ukazuje nove a nieco este stare. Vidim to rovnako v Live mape aj v mobile.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Nielen score dnes zhavarovalo, ale cez 6 hodin viseli v mobile nahlasene hliadky, odstavene vozidla a ine udalosti, ktore sa nedali zrusit. Uz som myslel ze je to nejaka nova ficuria. Ale ked som chcel nejaku hlasku prihodit cez egaraz, tak to konci hlaskou: Zasláno do WAZE: nezasláno

Tiez nevidim dnesne UR, co som pozapichoval, ani valcovane drobnosti. Este 9.10. som valcoval okolo 20 ulic v Sturove a dodnes ani stopa v editore, pritom starsie aj novsie valce uz nabehli.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Prave som nasiel nove satelitne podklady, napriklad Sobrance mali doteraz len machulu a uz ich vidim normalne a mozem dorovnat tie valcovacky. Zabery budu pomerne nove, pretoze vidno fotovoltaicke elektrarne, ktorych boom vypukol 2 roky do zadu. V Trebisove uz vidno nove nakupne centrum... Vyzera to nadejne. :)
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
v utorok 4.12. na obed som kreslil landmarky a o polnoci uz boli v mobile. To co som nakreslil o hodinu neskor uz updatom nepreslo. Takyto update ale nespominaju. Tak ako to je?
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Prave som objavil update landmarkov obci. Nove obce zakreslene 18.12. uz maju svoj polygon v editore a vidim ich aj v klientovi. Predtym to trvalo aj 3 mesiace. https://world.waze.com/editor/?zoom=2&l ... TTTTTTTTFT

Dokonca aj valcovana cesta, ktoru som pomenoval ako obec 24.12 uz dostala svoj polygon...
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Musel som nakuknúť do Wiki, že koľko je "UTC 17:31"
U nás je UTC+1, takže to zobrazilo úpravy v mapách vykonané do 18:31

Robil som novú obec 1.1.2013 a Polygon okolo obce naskočil už na druhý deň.
V klientovi zatiaľ nieje. Takže polygony sa vytvarajú denne, ale zas niektoré ostávajú
dlho po zmazaní.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2