[STATUS] Waze Status - preklady

Image Image

Moderators: Unholy, Zirland, guri211, GinBook

Re: [STATUS] Waze Status - preklady

Postby porubcan » Tue Apr 02, 2013 7:42 am

fotrik wrote:Poznámka na okraj - jaktože editing expert ještě nedostal L5 a případně i CM?

nejako som o L5 ani neuvazoval.
L4, hoci uz par mesiacov splnam podmienku 100k editov, som este neziadal z jednoducheho titulu - hodne by som skomplikoval situaciu L3 Area managerom, nakolko som toho pozamykal celkom vela a to casto od Primary Street. zatial teda nie je relevantny dovod prejst na vyssi level. potajme dufam, ze sa v buducnosti bude dat vybrat akym levelom chcem segment zamknut, potom by zvysenie mojho levelu davalo zmysel. detto ak pride k implementacii lockov na zaklade segment rank, tak je mozne, ze poziadam o L4... dalsi mozny dovod by bol, ze by ostatni L5 a L4 chalani nestihali vybavovat unlock requesty, no odomykaju velmi promptne.
Image Image Image
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Android Beta Tester
Waze 4.5.0.1 on HTC One M9, Android 6.0 @ white Škoda Octavia RS Combi
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 659 times
Been thanked: 1543 times

Postby foxitrot » Tue Apr 02, 2013 8:22 am

fotrik wrote:Poznámka na okraj - jaktože editing expert ještě nedostal L5 a případně i CM?

To sa tyka aj beta editor experta? ;)

porubcan wrote:potajme dufam, ze sa v buducnosti bude dat vybrat akym levelom chcem segment zamknut, potom by zvysenie mojho levelu davalo zmysel.

Bude, len netusime, ktora bude ta "next" verzia editora :)

porubcan wrote:dalsi mozny dovod by bol, ze by ostatni L5 a L4 chalani nestihali vybavovat unlock requesty, no odomykaju velmi promptne.

Potom by som sa aj ja pripojil k odomykaniu, ale posledne tyzdne/mesiace sa na editovanie casovo nechytam, takze kym to zvladaju...

porubcan wrote:vyzera, ze zbehol update map, resp. uz su zive aj upravy vykonane po 20.3. no na status stranke zabudli dat info. [...] opravu som robil 22.3. a este vo stvrtok to hlasilo na kruhaci OVP.

Mne sa objavili nejake upravy z 28.3. (zobrazene v klientovi, LiveMap podla nich routuje), upravy z 30.3. zatial este nie je vidiet.
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (OP-X March-me-Low).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 2188 times
Been thanked: 1003 times

INTL mapy boli aktualizovane k 29. marcu 2013 19:05 UTC

Postby foxitrot » Tue Apr 02, 2013 8:55 am

A mame to potvrdene:
on 4th Apr 2013 09:59, Waze GPS wrote:INTL mapy boli aktualizovane k 29. marcu 19:05 UTC

INTL mapy boli aktualizovane k 29. marcu 20:05 nasho casu

Infrastructure Team
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (OP-X March-me-Low).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby Pernstein » Tue Apr 02, 2013 12:30 pm

porubcan wrote:takze zatial jedine oficialne vyjadrenie, ktore sa ku mne dostalo je, ze cisla domov sa budu dat vyhladavat az po uprave vyhladavacieho algoritmu. a to bude ktovie kedy...
please keep in mind that our search still does not support house numbers. So the numbers you add now will not be available through search until we upgrade our search algorithms.

Jak je tedy možné, že vyhledáván čísel, zadaných dříve podle starého systému, funguje, a to i když jsem je před posledním updatem mapy smazal a podle editoru tedy vůbec neexistují? Snad se po úpravě vyhledávače nebjeví v mapě zpět...
Pernstein

Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times

Postby tex232 » Tue Apr 02, 2013 2:50 pm

Pernstein wrote:Jak je tedy možné, že vyhledáván čísel, zadaných dříve podle starého systému, funguje, a to i když jsem je před posledním updatem mapy smazal a podle editoru tedy vůbec neexistují? Snad se po úpravě vyhledávače nebjeví v mapě zpět...

to je velmi divný ....
[L4] AM CZ, Waze 4.14.0.1, iPhone 6 & iPad Air, iOS 10.1
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4

Has thanked: 399 times
Been thanked: 353 times

Postby foxitrot » Tue Apr 02, 2013 2:59 pm

Pernstein wrote:Jak je tedy možné, že vyhledáván čísel, zadaných dříve podle starého systému, funguje, a to i když jsem je před posledním updatem mapy smazal a podle editoru tedy vůbec neexistují? Snad se po úpravě vyhledávače nebjeví v mapě zpět...

My ani netusime, kolko roznych "LiveMáp" si Waze vyraba... pre klientov, pre web LiveMap, pre navigacne servery, pre vyhladavanie segmentov/landmarkov/cisiel/... V niektorej z nich tie prastare cisla stale mozu byt, aj nejake roky po poslednej aktualizacii a takmer roky po zmazani cisiel z DB.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Re: INTL mapy boli aktualizovane k 29. marcu 2013 19:05 UTC

Postby porubcan » Thu Apr 04, 2013 1:19 pm

on 4th Apr 2013 15:13, Shirlig wrote:Bordel v narodnych forach

Caute,

Robili sme nejake zmeny v strukture fora a vyskytla sa chyba, ktora sposobila bordel v strukture v narodnych forach.

Pracujeme na oprave - moze to trvat niekolko hodin, pripadne dlhsie

Nemusite sa obavat - ziadne prispevky alebo vlakna neboli ani nebudu stratene.

Budeme vas informovat, ked problem vyriesime.

Diki!

Shirli
Image Image Image
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Android Beta Tester
Waze 4.5.0.1 on HTC One M9, Android 6.0 @ white Škoda Octavia RS Combi
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 659 times
Been thanked: 1543 times

INTL mapy boli uspesne aktualizovane k 3. aprilu 2013 12:35

Postby Bajzik268 » Fri Apr 05, 2013 9:45 am

on 5th Apr 2013 10:26, Waze GPS wrote:INTL mapové podklady boli úspešne aktualizované k : 3.Apríl 2013 12:35 UTC

Mapové podklady na INTL serveri boli updatované s mapovými zmenami ku : 3. Apríl 2013 12:35 UTC

Infrastructure Team

Konečne :)
Last edited by foxitrot on Fri Apr 05, 2013 10:12 am, edited 1 time in total.
Reason: cervena a cas a titulok a tak...
Image
Bajzik268

Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Postby Pernstein » Fri Apr 05, 2013 12:06 pm

Tak mapa zdá se v pořádku, ale nové ulice ještě nejdou vyhledat.
Pernstein

Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times

Postby foxitrot » Sat Apr 06, 2013 3:25 pm

Už pred pár týždňami som si všimol, že GPS šípky sú niekedy ledva vidieť. Zatiaľ som ale nevidel na jednom mieste slabé aj silné, že by ma napadlo, že to aj znamená niečo pozitívne.

Zdá sa, že už aj WME robí priesvitnosť podľa veku:
Antigerme got a statement from Adrian, who wrote:The newer is a track, the strongest that track appears in map.

(Os GPS semi-transparentes são os das viagens mais velhas. Quanto mais escuro o GPS point, mais recente a viagem.)

Žiaľ často tie priesvitné sú na hlavných ťahoch a tie výrazné na vedľajších. Ale aspoň sa dajú rozlíšiť.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia