Post Reply

Problem se synchronizaci klienta a webu

Post by franta
Zdravim, asi nepisu uplne na spravne misto, ale mam takovy problem... pouzivam klienta pro Android. Normalne mi tam pribyvaji body a cesty co zaznamenam se tam potom objevi...ale tady na webu porad nic...
Nevite nekdo kde by mohla byt chyba?
franta
Posts: 1

POSTER_ID:122558

1

Send a message

Post by charlie2806
Jak mohu editovat cestu s chybou? Mě to hlásí že nemám přístup
charlie2806
Posts: 23
Send a message
SGS 3
Liberec

Post by charlie2806
Určitě to myslím vážně, protože mapám se věnuju už dlouho a tahle navigace mě nadchla
charlie2806
Posts: 23
Send a message
SGS 3
Liberec

charlie2806
Posts: 23
Send a message
SGS 3
Liberec

Post by grafik
franta wrote:Zdravim, asi nepisu uplne na spravne misto, ale mam takovy problem... pouzivam klienta pro Android. Normalne mi tam pribyvaji body a cesty co zaznamenam se tam potom objevi...ale tady na webu porad nic...
Nevite nekdo kde by mohla byt chyba?
Kým sa nahrané cesty zobrazia v mape na webe, trvá to väčšinou do 24 hodín. Nahranú trasu nájdeš potom v http://world.waze.com/dashboard/ alebo v archíve na http://world.waze.com/cartouche/
grafik
Posts: 148
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by libora
charlie2806 wrote:Určitě to myslím vážně, protože mapám se věnuju už dlouho a tahle navigace mě nadchla
Tak si mailem např. alpha@waze.com požádej o přidělení area managera pro oblast, ve které chceš působit, připoj krátké zdůvodnění (jako že jsi z toho místa atd.)

EDIT: koukám, že budu moci vypustit Liberecko a Jablonecko ze svého hledáčku a věnovat se nadále jiným oblastem :)
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by Stormer
franta wrote:Zdravim, asi nepisu uplne na spravne misto, ale mam takovy problem... pouzivam klienta pro Android. Normalne mi tam pribyvaji body a cesty co zaznamenam se tam potom objevi...ale tady na webu porad nic...
Nevite nekdo kde by mohla byt chyba?
ja uz nekolik tvojich cest na vysocine editoval, takze se tu opravdu objevuji ;)
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
charlie2806 wrote:Jak mohu editovat cestu s chybou? Mě to hlásí že nemám přístup
musi to byt cesta, kolem ktere jsi jel.. tusim, ze muzes editovat 1 mili od mista, ktere jsi sam projel...

Ale pokud to myslis s editaci vazne, tak je mozne se stat Area Managerem a pak mas pristup ke vsem mistum v dane prirazene oblasti
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message