Post Reply

Napojení cesty

Post by Kraken024
Ahoj,
chtěl jsem se také připojit k editacím mapy a vyzkoušet si to na malé polní cestě. Nejde mi však tuto cestu napojit na hlavní silnici, která je uzamčena na čtvrté úrovni. Můžete někdo pomoci, či poradit jak řešit v dalších případech?
Polní cestu bych potřeboval napojit zde - 49.8040911N, 18.1474989E

Také bych měl jeden doplňující dotaz, jak je možné vyřešit, když mně navigace v jednom místě již několikrát při zácpách tahá do ulice, kde je průjezd zakázán. Jde to nějak v mapě označit, aby k tomuto nedocházelo?

Předem moc děkuji za odpovědi a rady ;-)
Kraken024
Posts: 6

POSTER_ID:17473235

1

Send a message

Post by bures
Pro žádosti o připojení cest máme samostatné subfórum. Podívej se na ostatní hlášení, jak jsou napsána.

Posílat souřadnice není nejlepší způsob. Podívej se na wiki, jak se vyrábí permalink.

> Jde to nějak v mapě označit, aby k tomuto nedocházelo?
Můžeš nahlásit chybu mapy přímo na daném místě a připsat komentář (pak odpovídej na případné dotazy editora).

Nebo to můžeš sám opravit v mapovém editoru.

Nebo to zadej na fórum.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by ma5jkl
chyba mapy je cez menu hlaseni (ten zlty kruzok vpravo dole) a tam je Chyba v tretom riadku vlavo.

co sa tyka prejazd zakazany ten oznacujeme pomocou private segmentu (sukromna cesta), map koment je len informacia pre ineho editora v ramci editora, pre navigovanie ma nulovy vyznam.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by Mvek3
Dotaz nováčka, jak se "hlásí chyba mapy"? Také jsem chtěl zanést Průjezd zakázán do mapy, ale nejsem si jist, jestli je to správně jako vyznačení bodu či area přes "Map comment", nebo nějak jinak...
Je jasné, že to není uzavírka ve stylu té, co jde hlásit i z mobilu.
Mvek3
Posts: 3
Send a message

Post by Mvek3
Podstatné pro mě spíš bylo, že se report dá vytvořit i v Live map na webu. Z mobilu jsem to nestíhal.
Jen si ještě nejsem jist, jestli toto je "Wrong driving directions"... jako druh problému...?

Upravil bych to přímo v mapě, ale jsem level 1 a toto mi nedovolí do levelu 2.

(JIná věc je, že mi to zrovna teď zahlásí chybu při pokusu o vložení reportu, jako by blbnul server nebo tak, tak to zkusím později.)
Mvek3
Posts: 3
Send a message

Post by porubcan
mozes poziadat o odomknutie potrebnych segmentov v ziadostiach... pozri Buresovu odpoved o kusok vyssie.
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6829
Answers: 1
Has thanked: 635 times
Been thanked: 1861 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester