Post by foxitrot
guri211 wrote:...a najma maju dobre fungujuce RDS TMC.
To bol aj dovod, kvoli ktoremu som ja nasiel Waze - RDS TMC mi proste neskutocne chybalo.
tex232 wrote:
guri211 wrote:BTW Bratislava ma pokrytie 99.9% ...
Kdo testoval? Resp. je to někde na netu?
To by som bol aj ja zvedavy - kto a ako. Osobne by som to este stale odhadol hodne pod 99%.
guri211 wrote:...a je podla nezavisleho testu najkvalitnejsou mapou Bratislavy pre motoristov.
Pripustam a urcite je uz lepsia ako navigacny kod, ktory ju pouziva :P To je jedno, funguje to dost dobre na to, aby nas riadne vodili za nos ;)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Dva krát môjmu GPSku takto preskočilo počas valcovania. Vznikali náhodné čiary krížom-krážom.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
guri211 wrote:
ma5jkl wrote:Urcovanie nepripojenych viac-segmentovych usekov by bolo skriptom asi dost narocne no tie jednosegmenty by az taky problem nemuseli byt.
... Potrebne je este vymysliet algoritmus: Do akej hlbky konektivitu prehladavat? ...
Ako berestovskeeho vmemet? :-) Podla mna by predbezne pomohlo poukazat na miesta, kde sa nepripojeny koniec drivable segmentu bol menej ako 5 metrov vzdialeny od niektoreho drivable segmentu (aj seba sameho - slucka) - ci uz kolmica na jeho telo, alebo od jeho konca.
Viac ako 5 metrov sa da rozlisit aj volnym okom.
Dalsie napady by prisli rychlo.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
A nebude to jeden z takych, koli ktorym sa teraz robia restrikcie v bodovani?
EDIT: Takych by som nedaval na tabulu hanby, takym by som rovno rusil konta...
Prooosííím !!! já souhlasím.

Edit: Z druhé stránky mě nepřipadá problém získat 100.000 editací za půl roku. (bez podvádění)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
fotrik wrote:tomastomcat nema na foru jediny prispevek, tedy nesplnuje zakladni pozadavek pro prideleni AM na komunikaci s ostatnimi. Zato vyhledavani na foru da tri stranky prispevku s popisy, kde udelal neco blbe vcetne nekomunikace ani pres PM. Neni nacase mu AM odebrat? Nebo aspon poslat pres PM posledni varovani, ze jestli se do tri dnu neozve na foru se slibem pravidelneho sledovani diskuzi a reakci na problemy, ze o AM okamzite prijde?
Ohánět se pravidlem 20 příspěvků které se zavedlo až někdy za pochodu je liché.Pravděpodobně byl AM dřív než byly nastavené pravidla.
Tím ho nechci chránit. Za mne AM odebrat. Možná ho to trkne a zeptá se tady "PROČ ?".
Dost možná přijdeme o editora.

Podle mne by to chtělo napsat prosbu či žádost Orimu o seznam AM pro CR a SK. Jistě mají nějakou databázi z které by to šlo vytáhnout. A poté těmto lidem napsat o změnách, reorganicazi, pravidlech atd...
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
fotrik wrote:Je mi uplne jedno, ze nejaky editor nekomunikuje, dokud svou praci dela dobre. Klidne at ma 0 prispevku. Ale pokud dela chyby opakovane, dlouhodobe a nereaguje ani na PM, tak co s nim?
Zrušit!
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Milo12:

Tak úplně nevím co jsi 29.decebra dělal okolo mého baráku, ale nelíbí se mi to.
Moji dědinu mám vymazlenou až na popisné čísla. Té ulici nic nebylo.
Koukám se po okolí.... další vytvořená (změněná) cesta která není cesta, ale zemědělská panelka se zákazem jízdy.

Nezlob ! :evil:

A že by jsi u nás musel zamykat cesty? .....

Edit:

https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... TTTTTTTTFT

A toto je co?! Něco hotové, něco napůl, a těch pár cest v okolí jsi mohl tedy už dokreslit.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Na forum chodi, pise o opravy.
Tak predpokladam, ze cte i ostatni veci.
A bude se hajit.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
LiborA wrote:
milo12 wrote: ... Klud chlapci, cesty boli dokreslene podla GPS points a kedze som chcel aby to este pozrel niekto miestny, tak som ich neoznacil a nechal cervene aby to udrelo do oci :D
Milo

PS: Obcas si precitam aj forum, obcas poslem aj PM... :D
:lol: jen se přiznej, žes neměl 27.12.2012 a zapomněl jsi označovat obce a ulice, protože v některých případech to opravdu takto neobhájíš ;)
Jo, jo, svátky vánoční jsou vážně velmi náročný :lol:

No chvilku jsem si chtěl rozmyslet odpověď.

Ale tuto odpověď já neberu jako obhajobu.
Kdyby jsi chtěl, a jako že tu píšeš do fóra o dokončení tak by jsi dal žádost o kontrolu.
A úprava cest dle GPS je mi úplně záhadou, bo ty cesty okolo mého baráku a serpentíny nad Slavkovem jsem měl zkontrolované.
Upřímně to nebyla jedna chyba,ale vícero na malém kousku a nepochopitelné zásahy do segmentů.

Hodnocení tvé práce na Slovensku musí hodnotit někdo jiný, ale to co jsem viděl na několika málo místech u nás se mí nelíbí.

Jenom mě to utvrzuje k používání zámků na důležitých místech. A pokud je hotová dědina tak komplet.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
LiborA wrote:Tak mne zrovna napadlo, jestli ti zavírači UR bez vyřešení problému nechtějí jen nahnat 50 uzavřených problémů, aby mohli získat 500 bodový cukřík.

Vsechno je mozne. Bohuzel tomu nezamezime pokud UR nebudou jen pro L3 nebo jine omezeni.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message