Post by Dudek-
No jo, to taky nechápu, když jednu cestu začnu, tak ji i dodělám a pak teprv jdu dál a nenechám ji napůl rozdělanou, těch červených a neukončených jsem také dost potkal, dokonce i tam kde nikdy žádná cesta veskutečnosti nevedla :mrgreen:
Já radši dělám jen ty cesty která znám a kde jezdím. U nás jsem našel i jednu cestu s obráceným směrem.
Dudek-
Posts: 120
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Dudek-
Teda nevím co s tim chtěl autor říci, ale už několik jsem jich po náchodě smazal...

http://img585.imageshack.us/img585/2171/8i6r.jpg
Dudek-
Posts: 120
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Dudek-
Co já vím tak tam je zakázaný průjezd, tam maj jen garáže( tahle nepojmenovaná cesta šla od nikud nikam). Ty ostatní měli třeba s bídou 20 mertů a vedli kde se jezdit nesmí, přes park a také bez konce i začátku.
Dudek-
Posts: 120
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Dudek-
Tak jsem to tam trochu doladil, ale jelikož je to ulice mezi dvěma parkovištěmi a vede jen kolem garáží, tak jsem to udělal jako uličku na parkovišti.
Dříve tam byl průjezd zakázán a nejsem si jist jesli stále není, že tam mohou jen ti co tam mají garáž.
Dudek-
Posts: 120
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Dudek-
Tak jsem koukal v náchodě už to předělali na tu jednosměrku z průjezd zakázán tak je to ok.
Jinak jsem koukal že když dělám cestu která někde končí tak tam je i junction automaticky. :-)
Dudek-
Posts: 120
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by duky5
Mne tiež zavrel UR, ešte som nekontroloval zmeny...
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
Pytlicek wrote:Sorry, som tu...
Dnes som opravoval po duky5, a ine som pozeral.
Naozaj ma to mrzi ak som sposobil problemy. Vcera som to skusal sam na sebe, nic viac. V kazdom pripade si dam nabuduce vacsi pozor. Pekny den......
Ak si to opravil, tak je všetko v poriadku :)

Našťastie si pamätám kde to UR bolo, tak si to viem skontrolovať, no zatiaľ som nemal čas :)
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by e877246ccd
Ospravedlnujem sa. Uvodne nadsenie. Uz si davam pozor.
e877246ccd
Posts: 61
Send a message

Post by EfendiM9
petk0 wrote:
shalafi wrote:ak su dve rovnake obce, tak okres do zatvorky davame pre obe.
aha, tak toto z tej tabule nie je jasne. Nejaky priklad
by tam pomohol, alebo v pravidlach to je?
Ano v pravidlach to je:
-ak nazov obce nie je v SK jedinečný, pridá sa zaňho do zátvorky skratka prislušného okresu (napr. "Horovce (PU)")

A mne to dalo zmysel aj z tabulky, kde stlpec "Stav Waze" moze nadobudat 3 stavy.
Stav OK je vysvetleny takto:
"obec je pomenovana v sulade s konvenciou (spravna skratka okresu v zatvorkach)"
Z tohto som si vyvodil, ze ak je obec v tabulke a nie je vo Waze pomenovana so skratkou okresu v zatvorke, tak to nie je OK :) .
EfendiM9
Posts: 1640
Answers: 1
Has thanked: 216 times
Been thanked: 313 times
Send a message
SK Country Coordinator, Local Champ, Waze Beta Tester

Post by EfendiM9
V tom pripade by som tie media kludne vymenoval. Nech si zas nieco nedomyslame ... :D
EfendiM9
Posts: 1640
Answers: 1
Has thanked: 216 times
Been thanked: 313 times
Send a message
SK Country Coordinator, Local Champ, Waze Beta Tester