Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by mylan
Tak šup šup, dnes to do Zvolena ešte stihneš a zajtra môžeš upravovať.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Cukríky sú strašná vec, ja som si kvôli cukríku "Top weekly user in your country" musel vyhliadnuť týždeň, kedy bol MagicOfLA menej aktívny :D

zilkajan: máme tú fórum, kde môžeš zaslať žiadosť o pripojenie, odomknutie segmentov. Ak popíšeš problém, niekto s vyšším levelom ti pomôže, vyrieši problém a verím, že ti prípadne nechá UR, aby si ho mohol zavrieť ty (keďže si sa postaral o riešenie).
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Žiaľ, šancu si už prepásol, opäť je späť v normále :lol: Ale možno pôjde ešte niekam na dovolenku...
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Na zobrazenie hlasových inštrukcií existuje aj script "Livemap navigation" - zobrati ti povely v livemape.

URka zapichuju autori mozno preto, lebo po ceste pocuju zlu hlasovu instrukciu a UR, aby doma nezabudli opravit. Preto nie je dobre ak zatvaras UR, ktorym nerozumies.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Je celkom prirodzené, že ťa niekto chce opravovať a upozorní ťa, ak robíš nezmysly, nemyslíš? Každý nováčik chce riešiť URka vo veľkom, ale pritom netuší ako to funguje (sám som to robil). Pokiaľ si nedáš vysvetliť, že nemáš riešiť UR, ktoré sú staré 1-2 dni a nevieš presný problém, tak sa naozaj nečuduj, že prístup k tebe bude skôr negatívny. Každý nejako začína a myslím, že tunajší wazeri majú obrovskú dávku trpezlivosti k nováčikom, len je potrebné obojstranné pochopenie - aj zo strany nováčikov.

V tom Svite si niečo vyriešil, ale zrejme nie to, čo mal na mysli Foxi. A keď niečo už riešiš, snaž sa, aby to bolo vyriešené kompletne, napríklad v Svite ti ostala červená šípka na prejazd z benzinky.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Foxitrot niekde spomínal, že komunikácia s autorom UR sa už testuje v beta editore.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
To sa ako dá za 2 dni nazbierať toľko bodov? (keďže je streda, zobrazené body sú len z pondelka a utorka).
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Minulý týždeň boli problémy so scoreboardom, tak snáď to to môže vysvetľovať. Lebo normálnou cestou sa to fakt nedá.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
karelzdepa chodí na fórum relatívne pravidelne, tak mu dopredu nekrivdime, možno nám to vysvetlí a ja stále verím, že to je buď bug, alebo to má racionálne vysvetlenie. Bol určite aktívny včera aj v pondelok, uzatvoril mi 2 URka, ale vyriešil ich správne, tak ja sa nemám na čo sťažovať :)
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Poslednou dobou vidím v Prahe celkom dosť lvl3 editorov o ktorých som predtým vôbec nepočul, pričom mapu po nich je nutné takmer vždy opravovať (neukončené slepé segmenty, zabudnuté červené šípky, nepomenované segmenty,...). To už lvl3 začali rozdávať pri registrácii? :?
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague