Post by vlado_s
Dnes medzi 11.28 a 11:29 user tarmi akože vyriešil 6 URkiek + 4 zatvoril ako neriešiteľné. Na tieto URka som čakal takmer 2 týždne a jeden primitív ich za pár sekúnd stiahol so sebou :oops:
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
tarmi wrote:ja mam chladnu hlavu.
Uzavrel som to preto lebo som tam nevidel problem.
A vy tu zo mna pomaly robite vraha :)
sak je to len applikacia, a este ku tomu je ten editor dost nepodareny.
Ak ma byt UR na konkretneho pouzivatela a vidia ho vsetci... tak potom je problem na strane softwaru a nie na strane pouzivatela, ktory to uzavrel :) (neuzavrel by som to ja, uzavrel by to iny pro aktyvny novacik, ktory este nevie ako to chodi )
skludom mi niekto mohol poslat message, kde by sme si to vysvetlili ...

po druhe: toto je len forum, nikde sa na stranke waze nepise, pred kazdou zmenou pohladajte niekde ( na fore) ze ci niekto iny to nechce editovat.

mam z vas strasne blby pocit. Tak bud je to pristupne free, a clovek sa to snazi trosku vylepsit, kazdy tak ako vie, alebo si to locknite a robte si z tym cokolvek.

pristupom :"Ja som boh lebo ... (editujem to uz 10 rokov, mam xy bodov , som admin ... ) a nejaky trkvas mi zavrel UR ... " komunitu skor zmensujete ako zvedsujete, az nakoniec vam tu ostane 100 aktivnych clenov a ostatny sa na to vykaslu.

Kolko ludi cita toto forum ? 10 % z pouzivatelov ? Ja tu potom mozem pisat hoco na hocikoho a je to ako hrach na stenu hadzat. Ten clovek sa o tom nikdy nedozvie.
Ja by som napr na toto forum prisiel len nahodou.
Ahoj, ak dovolíš vyjadrím sa k tomu aj ja.
Ak za 1-2 minúty "vyriešiš" 6 URkiek + 4 URka zatvoríš ako neriešiteľné, tak to si asi najrýchlejší waze editor (s chladnou hlavou) :o Tvoju rýchlosť som mal česť sledovať viac ako 1x...
Nerobím(e) tu z Teba vraha, ale ak takmer 2 týždne denne čakám na sériu URiek z miest, ktoré nejazdím denne, a denne kontrolujem kedy sa zjavia, tak snáď Ťa nebudem chváliť ako komunite pomáhaš. Mapy na Slovensku vytvorili tisícky wazerov a stovky z nich aj mapu editujú/zlepšujú. Bola a je to teamová práca. Môžeš sa pripojiť, je to len na Tebe. Nikto tu nie je boh, alebo o ňom ešte neviem

PS: Všetci máme rovnako (nepodarený) editor ;)
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
w0lverine je ďalší, ktorý si zaslúži byť tu zviditeľnený. Dnes mi zatvoril 9 UR a z toho 6 ako solved, ale žiadnu úpravu nerealizoval. Jedno z nich som malo ísť až na support :oops:
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Nemáme šancu zistiť, kto to mohol spôsobiť. Ukázaním na MikeRus77 by bolo veľmi neférové. Rozpojením segmentu nebudú mať obidva konce ukončenie junctionom. Skôr mi to pripadá na to, že sa stratil/niekto zmazal chýbajúci segment...
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
MagicOfLA wrote:Len keby konecne poriesili, aby som si mohol vybrat, na aky level to zamknem... :roll:
Jednoduché riešenie je dostupné už dnes, aj keď nie je absolútne komfortné. Založ si nové konto, požiadaj o AM v obľúbených miestach a budeš mať dvojku.
porubcan wrote:po velmi dlhej dobe som dnes narazil na viacero UR, ktore generuje system prave pri prejazde miestom, kde su segmeny rozpojene alebo je zakazana konektivita.... to by malo napomahat pri takychto situaciach... napr. tu: https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... TTTTTTTTFT
velmi chcem verit, ze taketo automaticke reportovanie chyb bude dobre fungovat...
nechavam tieto dve UR otvorene po dobu 24 hodin na ukazku.
Pescan to už zabil, ale soft turny neodstránil. Ďalší AM čo nečíta fórum a treba sa po ňom vraciať na miesto činu.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
The map problem you reported on Waze on 04-Dec-2012, (nechas mas! vlado_s) has been solved by Pytlicek; a Wazer like you, who has become active in updating and improving the Waze map for the benefit of the entire community.
Ďalší čo si tu zaslúži vysieť a samozrejme nič nezmenil.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
petk0 wrote:uz sa mi stalo ze sprava ostala v outboxe a dlhe mesiace neodisla... To zatial netusim preco.
fotrik wrote:V Outboxu zustava, dokud si ji adresat neprecte. Nekteri na to holt kaslou.
Alebo sa správa stratí. V mojich začiatkoch mi neprišla jedna správa a bolo to okolo toho haló, že nekomunikujem.
Pytlicek, vitaj :)
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
petko, ak nečítaš v súvislostiach, tak aspoň cituj všetko.
Ten editor bol Area Manager.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
chlapci pls. dohodnite sa. Určite by v rámci parkoviska mohli byť obojsmerné, nepredpokladám značky po každej odbočke.
Keď tam vidím toľko Pedestrian segmentov, tak to je tiež na publikovanie do tohto vlákna :lol:
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
vlado_s wrote:Keď tam vidím toľko Pedestrian segmentov, tak to je tiež na publikovanie do tohto vlákna :lol:
porubcan wrote:Pedestrian v blízkosť ciest nie je chodnik ale pešia lavka. Level +1. Tie ostatné sú podľa mňa tiež v poho.
Narážal som na tieto.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message