Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by GinBook
foxitrot wrote:Asi pred rokom sme ho riešili, vtedy sa dali nájsť aj nejaké ním upravené segmenty, možno už budú upravené inými. Asi sa radšej pozri do Bulharska.

[edit] Nechce sa mi veriť, že to bolo pred ani nie pol rokom. Určite to bolo až po tomto viewtopic.php?f=306&t=38612&p=433865#p433865 príspevku.
A také je to jeho poslední příspěvek co jsem zjistil. Má celých 21 příspěvků. Přímo v Sofii jsem jeho jméno nenašel.
No uvidíme co se z toho vyvine. 50t bodu není zas takový problém získat za určitých podmínek.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Třeba by pomohlo dát mu L2. A věřím, že se ozve. Zirlande, Vitj?
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... TT&env=row

https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... TT&env=row

V Šumperku nedodělky nedávno.

https://www.waze.com/cs/editor/?lon=16. ... TT&env=row

Není to škoda takto nedodělané segmenty Ge0rgecz(3)??? Když už si dáš tu práci je zakreslit, chtělo by to dotáhnout do konce. U prvního odkazu jsem si myslel, že to je náhoda (přestal jet editor či něco podobného a zapomnělo se na to), ovšem toto už je spíše nedbalost.


(Jdu mu psát PM)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
porubcan wrote:problem je, ze L3 sa dned stane bez problemov novy uzivatel, ktory tych 10k editov spravi chodnikmi a/alebo polovicatou robotou, uzivatel, ktory si nepozrie ani len instruktazne video, na ktore odkazuje editor, nehovoriac o tom, ze nase dohodnute pravidla pre tvorbu mapy takmer nema ako najst...
Máš úplnou pravdu ohledně těchto věcí. Snad se to zlepší časem a to jak systémem waze tak tím, že Guri někdy dokončí rozcestník. :)

Osobně nechápu, proč není v horní liště odkaz na forum!, nejlépe hned do místní části dle země připojení.
porubcan wrote:teda mozno iba nevie, ze segmenty treba pomenovavat...
Jenže on má po okolí spousty dalších hotových věcí, takže není zase neznalý. Edituje už déle a na foru mam dojem jsem ho zahlídnul taky. No uvidíme co odpoví.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Neukoncene segmenty se jeste pred rokem moc neresily. Byla ve vseobecnosti dohoda, ze pokud na to nekdo narazi tak to opravi. Zadna masova akce nebyla.Navic pokud nekdo nepouziva script na zvyrazneni, tak se jen tezko nachazi takove segmenty pokud je vylozene nehledas dedinu po dedine. Nevim kdy to kdo delal,...

Navic nevim ktery L5, ale ja s Fotrikem jsme L5 a vlastne i L4 ziskali behem podzim-jara a Vitj ma L5 taky nekdy od jarnich mesicu. Takze je mozne, ze to nekdo spachal v dobe kdy byl L3.
A to uz bys tu nenapsal. :)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
sindelm wrote:Že by "chodníkář"?

https://www.waze.com/editor/?zoom=6&lat ... =237711304
Bože, proč?
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Ja naopak psal nejakemu kolegovi co řádil v Pardubicich. Smazal jednu dulezitou cestu a snazil se to opravit. To se mu uz nepovedlo.

Precetl si PM a uz neodepsal. Hmm


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Oprav to.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Co vám říká přezdívka "novyl" nebo "nOvYl" ?
Na to, že jsem o něm nikdy neslyšel a na foru ani neviděl, má příliš moc bodů za týden. Navíc jsou po něm ve velkém překopané Pardubice v jeden den. 24.11.2013. Důvod mi uniká.
b-007 je minulý týden Pardubice kontroloval a věřím, že by nenechal tolik chyb aby je musel někdo v takovém měřítku předělávat. Zatím mám jen podezření o "nekorektním editování".
Na PM neodpovídá.

Pokud uvidíte ještě něco po tomto človíčkovi, napište.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Možná je to jen shoda jmen, protože v mapě je přezdívka jen s malými písmenkami novyl.
A PM mi malé písmenka nebere jen tu směs nOvYl.

Ještě kousek dělal pod Pardubicemi, ale těch bodů má mnohem více než jen na změny-nezměny, které jsem objevil. Musel řádit ještě někde jinde.

Pokud dostane BAN, muže komunikovat na foru nebo je to BAN na přihlášení nicku do celého systému waze?

edit: Porubcan píše BAN na editor...
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message
Last edited by GinBook on Sun Dec 01, 2013 11:56 am, edited 1 time in total.