Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Nesprávne postupy

Post by
V tejto téme uvádzame nesprávne postupy editorov.

Najdôležitejšie informácie pre nováčikov sú v téme Waze: VŠETKY INFORMÁCIE KTORÉ POTREBUJETE VEDIEŤ

Všetky nejasnosti nováčikov radi zodpovieme v téme Waze nováčik - otázky.

POSTER_ID:3194073

1

Send a message

Post by b-007
fotrik wrote:Jeden obrazek pro zasmani...
No je to spíše k pláči :roll: ...
Chce to pořádnou Wiki a kvalitní komunitní funkce v editoru. ;)
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
Na setkani jsem to nadhodil, ale nic moc reakce :-) Jsem pro o tom diskutovat... Vidim v tom hodne pozitivnich veci a skoro zadna negativa...
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
sindelm wrote:
b-007 wrote:Na setkani jsem to nadhodil, ale nic moc reakce :-) Jsem pro o tom diskutovat... Vidim v tom hodne pozitivnich veci a skoro zadna negativa...
Vidim smysl v ceste pres vetsi les, pres velky park, v pesi zone v centru, ale v chodniku od vychodu z panelaku k hristi ve vzdalenosti 20m moc ne.... to uz by snad byly lepsi treba veci jako zastavky MHD apod., pokud by pro to byla podpora.
:?:
To bylo na TOTO:
Holt dusledek omeze moznosti editovat - misto, aby novacci editovali nekde, kde to ma smysl, edituji kde mohou = kde bydli (99% v hotovych mestech) a delaji spis problemy.
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
GinBook wrote:Ja naopak psal nejakemu kolegovi co řádil v Pardubicich. Smazal jednu dulezitou cestu a snazil se to opravit. To se mu uz nepovedlo.

Precetl si PM a uz neodepsal. Hmm


Komentář z telefonu.
Takže to mám Ginbooku už dořešit za něj i tu zbylou část nebo ještě počkáme?
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
Je to divné... Pardubice jsem totiž kompletně zkontroloval i včetně streetview, segmenty jsou relativně dobře zarovnané, takže pouze případné nové věci či uzavírky by mohli býti jinak. Ztrávil jsem kontrolou asi 3h...Měl jsem nutkání to i zamknout na L3, ale to mi Ginbook rozmluvil...(Né že by to v tomto případě pomohlo).
P.S.
V tomto případě na jedné křižovatce nepovolená odbočení do všech směrů, ale je to jen v zástavbě, tj. nedůležitá ulice...A i my řešíme, že se to stává a nevíme zda to nedělá i Waze...Viz. poslední věci co jsme psali na fóru u žádostí. Ale toto není ten případ, protože ta křižovatka byla ok...
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=15. ... TT&env=row
vznikly po něm i soft turny...
A podivné je právě rozsah změn na mapě.
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
nebo "nová" přezdívka???
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
Ale zatím s tím PM moc úspěchy neslavím... Jeden si to přečetl a ..... nic. (udělal jednu návštěvu po přečtení na fóru a pak už nikdy a ani nijak nereagoval, mapu s konkrétním místem také neupravoval) a u druhého mi to už 10 dní visí jako nevyzvednutá zpráva...
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
To bych viděl na napomenutí, protože je to mimo pravidla silničního provozu! Dvojitá bílá čára...A za 100m má krásný kruhák na otočení....A nebo poslechl rady v UR... :-)?

Je pravda, že jsem už viděl dost střelců na tom místě, kteří si to takhle rádi zkracují...
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message
Last edited by b-007 on Fri Dec 20, 2013 10:28 am, edited 1 time in total.

Post by b-007
vondus wrote:Tak jsem koukal v náchodě už to předělali na tu jednosměrku z průjezd zakázán tak je to ok.
Jinak jsem koukal že když dělám cestu která někde končí tak tam je i junction automaticky. :-)
To už relativně dávno... pár měsíců nazpět :-)
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by bebebrumik
Co dělat s editory, u kterých nacházím neustále chyby? Bonzovat? Má to smysl? Zatím jsem to vždycky opravil a nechal být, ale občas mi dochází trpělivost. Zase nechci být uplně hajzl :D
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Send a message
Editor L5