Post by foxitrot
guri211 wrote:[img]lidl.jpg[/img]
Ten Lidl tu uz raz bol... Ci na FB Waze SK?
guri211 wrote:Nekreslite cesty cez landmarky!!! :D
Prosim vynimnu pre Hornbach BA - maju velikansky drive-in. (OK, pozeram ze cez landmark budovy ide len jedna ciarka.)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote:trochu prerusim debatu a skusim nieco z opacneho konca:
https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... TTTTTTTTFT
ed0147a wrote:... predosly link porubcan-a po prerobeni na screenshot:
http://imageshack.us/a/img208/623/reportporubcanfoxitrotb.th.jpg
ed0147a wrote:lepsie ? Gummymaci - kartograf pre other, park
http://imageshack.us/a/img835/7158/reportporubcangummymaci.th.jpg
Vdaka burlivej diskusii som sa dostal naspat az k tomuto linku - vdaka (cital som to na telefone). Cesty okolo Racany Bianco som kreslil a dokresloval este podla GPS stop na zelenej luke (vid najblizsi zoom level). Teraz so nove fotky. Aspon to opravim a Gummymaciho parkovu zelen (tipujem ze tam niekde byva?) aspon pristrihnem.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
On je možno šikovný a ambiciózny a usilovný, žiaľ jeden z tých rychlo pečených...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
vlado_s wrote:Su chyby, Chyby a brutalne chyby. Na com fici?
Netusim ale L5 za ¼ - ½ roka... musi to byt setsakramentsky rychle! (Moj milacik beffl napodobne, pomaly 50-100k mesacne.)

[Edit]
Jeho pripad busel byt tak trochu administrativny - kedze ma len 320 k bodov, nemoze mat viac ako 80-90k map editov. Zda sa, ze za L3 CM bol nejako dosadeny uz v polke augusta 2012 s bilanciou 30k editov. Sucasne ziadal aj o upgrade na (vtedajsi) L4, ale zamietli mu to (zatial este). Asi mu to preslo az neskor. Ze by tlacenka?

Cesty Wazie su nevyspytatelne...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
Last edited by foxitrot on Mon Jan 14, 2013 9:54 am, edited 1 time in total.
Reason: Patranie pokracuje
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Dokonca aj proti jednosmerke je stale len penalta :evil:

Fotrik kľudne ho servi, odstraňovať soft turns rev cons atď. na base mape je no-no, ak najprv nenastaví tie reálne odbočenia.

A ešte by sme potrebovali nejakú vyššiu autoritu (niečo ako "združenie tvorcov a užívateľov navigačných aplikácií" ), aby riadne servali Support, lebo stále do editora nepridali šedé soft šípky (aké boli vidieť v reklamnom videu). Potom by mu hádam bolo jasné, čo pácha.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
b-007 wrote:
fotrik wrote:Jeden obrazek pro zasmani...
No je to spíše k pláči :roll: ...
Ked okraj landmarku krizuje sam seba, tak ho editor odmietne ulozit a upozorni na to. Myslim ze by bolo logicke, aby sa taka ista kontrola vykonala aj pri segmentoch. Ked som skusal nakreslit nieco podobne, dostal som "The highlighted angle is not allowed in a road", ale to nie je kontrola prekrizenia. Naozajstne prekrizenie (ale pekne zaoblene - prasaci chvostik) to bez problemov dovoli a ak by bolo kontrolovane, da sa bez problemov obist prerusenim segmentu. Ale editor aspon vie, co robi a nestane sa to nekontrolovane.

Bol to uz nejaky starsi segment? Cartouche take problemy myslim nekontroloval.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
A to som v decembri dokončil zamykanie Bratislavy tak, aby sa všetko dôležité dostalo na (4). Asi som sa málo snažil :-|
vlado_s wrote: Asi budeme musieť takého "komplikované" spojky zamykať, no potom to nebude môcť skontrolovať nižší AM (odsunúť prekrývajúce sa segmenty) :oops:
S tým boli v minulosti problémy pri zamknutých segmentoch. Ale v sandbox móde to už ide skontrolovať bez problémov.
shalafi wrote:ja sa priklanam k poslednemu varovaniu a potom odobratiu AM.
Schvalujem. Ale nie odobrať AM area - kľudne môže spraviť aj užitočné veci, ale zníženie ranku na (2).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Správne. wroadd to spomínal, tak to beriem tak, že Support bol konečne raz ochotný rozumne spolupracovať.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
vlado_s wrote:... myslím, ... nájde si 2-3 hodiny denne na čítanie fóra ;)
To je pre nie-šialenca overkill.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Pali65 wrote:Neobmedzoval by som povolenie odbočenia z ciest s obmedzeniami, ak má niekto kľúče od rámp, či oprávnenie pohybovať sa po cestách so zákazmi vjazdu a používa WAZE, tak prečo by nemohol používať navigáciu z takýchto ciest? Samozrejme, červené šípky treba nastaviť tak, aby nenavigovali do takýchto ciest.
Jasné. Veď na to je private road.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).