Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by zilkajan
ja hnevam len tak neumyselne a potom si to musim zehlit :)
zilkajan
Posts: 38
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by zilkajan
To UR bol problem, ktory sa dal vyriesit aj s levelom 1.

Totiz segment https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... =185878504 bol ONE WAY B->A a preto to neumoznilo routing v stope sofera a z benzinky nenavigovalo priamo do Svitu ale poslalo to na cestu prvej triedy.

Upravil som segment aj turns. Mozes ist znova na benzinku a uz by ta to malo pustit pri odchode z benzinky na spominany segment.

Neni zac.

BTW: tych 50 UR sa da ziskat aj rychlejsim a jednoduchsim sposobom ako cakat kym niekto vygeneruje UR, ktore moze vyriesit editor s levelom 1. Pisal som o tom tusim v predoslej strane tejto temy.
zilkajan
Posts: 38
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by zilkajan
vlado_s wrote:Už ste Ti písali nechaj URko dozrieť a keď sa autor týždeň k tomu nedostane tak potom do toho :!:
Najdem to niekde v Guidelinach alebo je to nieco co si si vymyslel? Zneuzivanie pravomoci?
Som bol v tom, ze ked ma niekto problem a tu chybu v mape vidim, tak ju treba odstranit pokial je to v mojich moznostiach.

Chlapci nic v zlom, ale ako novy editor sa medzi vami dobre necitim.
A rad by som vyzdvihol editorov lubokendra a petk0, ktory podporuju cinnosti novych editorov.
zilkajan
Posts: 38
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by zilkajan
Este by som rad pripomenul, ze nie je hanba ked novacik robi chyby. Hanba je ked editor s levelom 4 sposobuje matuce hlasky a chyby na mape.
zilkajan
Posts: 38
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by zilkajan
Rady dostavam, ale nie od teba. Ty ma len obmedzujes a to mi na tebe vadi. Nie je to od teba pekne.
zilkajan
Posts: 38
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by zilkajan
Aby som uviedol veci na spravnu mieru, lebo po predoslej diskusii mi prestanu radit aj ty co mi uz radili.
Za kritiku dakujem. Za kritiku a nasledne rady som aj pochvalil lubokendra a petka.
To co odcudzujem je obmedzovanie a ohovaranie. Je jedno ze ma niekto level 4, taketo
nieco si dovolovat nemoze. Tusim obmedzovanie slobod a ohovaranie su aj trestne ciny.
Napriklad editor s levelom 4 mi nepovedal co som urobil zle a ani mi nepovedal co bolo treba urobit. Proste vyuzil ze je vyssi level nato aby ma obmedzil a prestal editovat.
zilkajan
Posts: 38
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by zilkajan
Som spominal, ze som upravil vsetky potrebne turns, to bolo prve co som kontroloval ked som upravil segment. Ocividne niekto zmenil zelenu sipku na cervenu. Som to opravil spat.

Ohladom chyb, tvoja slaba stranka. Kto viac maka, ten robi viac chyb. Ty si urobil tisickrat vacsiu robotu a mozno viac ako ja a teda sa da ocakvat ze mas viac chyb. Tato tema je tvojou slabinou.

Ohladom skusenosti, si jednoznacny favorit. To ti nikto nebere. No neznamena to, ze uz si nie sme rovny, ze ty si teraz Boh a ja len spodina.

A problem: Nemozes si dovolovat na novacikov len preto, ze vedia menej nez ty.

Ked nechcem aby si tu na mna utocil, povysoval sa nado mna a obmedzoval ma, tak jedina moznost je opustit waze?
zilkajan
Posts: 38
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by zilkajan
No ale aj problem bol, ked chcel ist niekto z benzinky do Svitu, takze tie opravy urcite neboli zbytocne :)
Ohladom prikazaneho odbocenie doprava do Popradu mas pravdu. Toto opravit moze len niekto s levelom 4 a vyssie :(
zilkajan
Posts: 38
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Zirland
Jsem zvědav jestli se vůbec ozve, že mu chybí level...
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
No a teda zničil tu mapu nebo ne?
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"