Nesprávne postupy

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, GinBook, guri211, Zirland

Re: Tabuľa hanby

Postby Pali65 » Fri Oct 04, 2013 4:41 am

To je v pohode, však sme si veci vyjasnili už predtým, ja som reagoval skôr na Foxovu poznámku "o škodnej"...
Pali65
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times

Postby VW-333EP » Thu Oct 03, 2013 10:05 pm

Pali65 wrote:
foxitrot wrote:
Bigfish74 wrote:Keď som im to vyčítal, odpoveď znela že kľud, to sa všetko vyladil

Tak takychto kludasov by si kludne mohol aj konkretizovat. Dalsia skodna v chotari...

Neviem s kým sa ešte bavil, ale mne vyčítal, že som z nejakej poľnej cesty kategórie "tankodróm" urobil Street. Na to som mu povedal, že práve v tom je sila komunity, že niekto lokálny vie podobnú chybu opraviť a tak sa postupne mapa odladí.
Podľa mapy a street view sa dá kadečo spraviť, ale niektoré veci si počkajú až na úpravu niekým miestnym. Za týmto tvrdením si stojím...

K dokonalosti sa dá priblížiť len používaním a postupným odstraňovaním múch, no netreba robiť búrku v lyžičke vody.

Pali, asi o tom hovorim, ale ja som iba narazal presne na to co si ty povedal vtedy(aspon ja som takto pochopil): mozu sa chyby vyskytnut, ale vsetko sa da do poriadku postupne .Hlavne netreba nejake brutalne harakiri robit ked sa najde nejaká chyba, vzdy sa najde, kto to opravi. Ani IGo a sygic napr nie su dokonalé, o tom by sme mohli dalsich 40 strán tuto debatovat. Neviem naco to tu kazdu vetu analizovat co je napisané :), nespominal som ani tvoje meno ,hlavne nie v zlom, zbytocne si sa ozval :)
VW-333EP
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Postby Pali65 » Thu Oct 03, 2013 3:01 pm

foxitrot wrote:
Bigfish74 wrote:Keď som im to vyčítal, odpoveď znela že kľud, to sa všetko vyladil

Tak takychto kludasov by si kludne mohol aj konkretizovat. Dalsia skodna v chotari...

Neviem s kým sa ešte bavil, ale mne vyčítal, že som z nejakej poľnej cesty kategórie "tankodróm" urobil Street. Na to som mu povedal, že práve v tom je sila komunity, že niekto lokálny vie podobnú chybu opraviť a tak sa postupne mapa odladí.
Podľa mapy a street view sa dá kadečo spraviť, ale niektoré veci si počkajú až na úpravu niekým miestnym. Za týmto tvrdením si stojím...

K dokonalosti sa dá priblížiť len používaním a postupným odstraňovaním múch, no netreba robiť búrku v lyžičke vody.
Pali65
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times

Postby GinBook » Thu Oct 03, 2013 9:06 am

foxitrot wrote:Toto je z vlákna beta editora a mal som z toho dobré zimomriavky:

shawndoc wrote:I just had a non-beta user close over 90 URs as solved in a window of less than 10 minutes.

90 URiek so sledovanou konverzáciu, zatvorených ako "vyriešených" v priebehu 10 minút :!:

A proti tomuto by stacilo tak malo....
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 813 times
Been thanked: 1533 times

Postby foxitrot » Thu Oct 03, 2013 8:59 am

Toto je z vlákna beta editora a mal som z toho dobré zimomriavky:

shawndoc wrote:I just had a non-beta user close over 90 URs as solved in a window of less than 10 minutes.

90 URiek so sledovanou konverzáciu, zatvorených ako "vyriešených" v priebehu 10 minút :!:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 2385 times
Been thanked: 1088 times

Postby foxitrot » Tue Oct 01, 2013 8:03 pm

Bigfish74 wrote:Aj diaktriku budem riesit, len mam ENGLISH klavesnicu, takze potrvá vyhladat potrebné pismená.

Pomoze virtualna klavesnica na obrazovke.

[edit] Topolniky som presunul do samostatneho vlakna viewtopic.php?f=275&t=64526 v Ziadostiach o upravu ciest.
Last edited by foxitrot on Fri Oct 04, 2013 6:58 am, edited 1 time in total.
Reason: Presun Topolnikov
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby VW-333EP » Tue Oct 01, 2013 3:15 pm

foxitrot wrote:
Bigfish74 wrote:Chlapy, dostal som PM, budem si dávať pozor, ak byniekto mal problém, nech kludne napise,

Vytaj (a vdaka za richle objavenie sa) a hned dve vecy, lebo problem mame ;)

Ak Topolniky poznas, skontroluj prosim jednotlive krizovatky, ci su na nich spravne cervene/zelene sipky - tych cervenych je tam nejako hodne. A daj vediet, ako si dopadol. Ja potom tie krizovatky a ulice upracem.

Bigfish74 wrote:...človek sa učí na svojich chybách.

Mudrejsie je ucit sa na chybach inych ;-)

Mal si pravdu, co som v rychlosti stihol, opravil som, postupne ale pozrem aj ostatné kde som " cinil " ako to tu niekto napisal:), ak si dobre spomeniem , tuto oblact som updetoval este vetdy ked som nemal L3, samozrejme nevedel som upravit krizovatky s Lock 3, preto urcite ostali po mne tie nepekné upravy, este raz sa za to ospravedlnujem. Aj diaktriku budem riesit, len mam ENGLISH klavesnicu, takze potrvá vyhladat potrebné pismená.
VW-333EP
Area Manager
Area Manager

Postby foxitrot » Tue Oct 01, 2013 8:54 am

foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby VW-333EP » Tue Oct 01, 2013 8:40 am

Chlapy, dostal som PM, budem si dávať pozor, ak byniekto mal problém, nech kludne napise, človek sa učí na svojich chybách.
Ps,
Medzitým som prečítal vlakno, môžete mať pravdu, občas mi zamrzne editor, potom iba na silu zatváram prehliadac, nevylucujem chybu. Ďalšia vec: keď som začal editovat, zistil som ze niektorý nadšenci preklapaju stav z google earth do waze, takže samé pucoviny, kde ani živote asi nechodili.
Keď som im to vyčítal, odpoveď znela že kľud, to sa všetko vyladil
Last edited by VW-333EP on Tue Oct 01, 2013 8:48 am, edited 1 time in total.
VW-333EP
Area Manager
Area Manager

Postby guri211 » Mon Sep 30, 2013 9:49 pm

To vies, skusenosti! ;)

Staci sa pozriet na styl editacie na par miestach kde je dany editor podpisany a je ti to jasne. S Foxom, Shalafim a Pistom uz presne pozname niektorych editorov aj ked sa pokusia zmenit si username.
guri211
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 790 times
Been thanked: 472 times

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia