Nesprávne postupy

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, GinBook, guri211

Re: Tabuľa hanby

Postby sindelm » Sat Sep 14, 2013 10:14 pm

Na streetview zadny zakaz nevidim, ale to neznamena, ze tam neni. Pokud ta komunikace existuje, nechal bych ji tam (stejne by ji za chvili nekdo zas dokreslil) a osetril podle skutecne prujezdnosti...
sindelm

Has thanked: 1 time
Been thanked: 32 times

Postby foxitrot » Sat Sep 14, 2013 10:07 pm

vlado_s wrote:Pls. aký zmysel majú tieto segmenty ... ? Je tam zákaz vjazdu.

Ved asi preto su nepripojene, nie? ;) "Off-line" parkovisko :P aby nanho nenavigovalo.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 2405 times
Been thanked: 1100 times

Postby vlado_s » Sat Sep 14, 2013 10:00 pm

harweyko, Vitaj.

Sorry nemohol som tušiť, že ako bolo s Tvojím používaním waze. Už vtedy som si všimol aj iné hovadiny, čo som neuviedol.
Pls. aký zmysel majú tieto segmenty a tento landmark? Je tam zákaz vjazdu.
vlado_s
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 133 times
Been thanked: 344 times

Postby foxitrot » Thu Sep 12, 2013 9:41 pm

harweyko wrote:Co sa tyka novacika, ano su to skoro 3 roky co som waze nainstaloval, presiel 500km a odinstaloval, a teraz asi pred dvoma mesiacmi slo waze zasa do telefonu, takze skor stale novacik...

Tak vitaj!
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 2405 times
Been thanked: 1100 times

Postby harweyko » Thu Sep 12, 2013 8:33 pm

vlado_s wrote:Predpokladám harweyko(2) už raz dostal do "nosa", ale asi sa nepoučil... a nejedná sa o žiadneho nováčika (Joined:28 Nov 2010).
Bratislava, Austria tu a tu. Tu nepripojil segmenty na okolitú sieť, len neviem ktoré cesty po zaniknutej ČSPH zanikli a úplne bežne neukončuje segmenty nodom.

priznavam do nosa som nedostal ani prvy krat lebo ziadne upozornenie na nejaku svoju cinnost som nedostal, a aj tuto som sa ocitol nahodou po PM ohladne nodov od rst193.. a toto je presne o tej komunikacii ktora sa spomina vyssie, ak vidite nieco piste tym ludom aby si zacali viac citat forum resp. navody a nerobili vam pracu navyse. Povodne som sa zacal len tak obsmietat okolo domu a dokreslovat nejake chybajuce ulice, cakal som ze minimalne tie nody program vyhodnotit vie, dnes som dostal PM a uz viem ze to takto nefunguje, ucime sa vsetci. Priznavam velmi sa mi nechcelo citat vsetky navody kde co ako koncit a nastavovat kedze v plane bolo upravit tak 1-2 dediny okolo stareho bydliska, takze mam este medzery a uz je teda nacase si to zacat studovat ak este bude niekedy nalada pokracovat v updatoch. Tymto sa ospravedlnujem ak som vam narobil pracu navyse :oops:
Co sa tyka novacika, ano su to skoro 3 roky co som waze nainstaloval, presiel 500km a odinstaloval, a teraz asi pred dvoma mesiacmi slo waze zasa do telefonu, takze skor stale novacik...
harweyko

Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Postby GinBook » Mon Sep 09, 2013 5:03 am

Musim se nahlasit....

Vcera jsem mel v Driving Alerts: 301 hlaseni
Dnes mam 369 hlaseni.
A pridal jsem jedny "Švestky" po ceste.
Hmmm
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 817 times
Been thanked: 1539 times

Postby vlado_s » Sun Sep 08, 2013 8:51 pm

Predpokladám harweyko(2) už raz dostal do "nosa", ale asi sa nepoučil... a nejedná sa o žiadneho nováčika (Joined:28 Nov 2010).
Bratislava, Austria tu a tu. Tu nepripojil segmenty na okolitú sieť, len neviem ktoré cesty po zaniknutej ČSPH zanikli a úplne bežne neukončuje segmenty nodom.
vlado_s
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 133 times
Been thanked: 344 times

Postby porubcan » Thu Sep 05, 2013 8:39 pm

presne o tom je ten rozdiel v pristupe.

ine je bavit sa s L1, ktory urobi par chyb, no na zaklade PM to po sebe napravi, ba co lepsie, pride na forum a stane sa aktivnym clenom komunity.

ine je pisat L1, ktory neodpisuje a ak opakovane przni mapu, tak jedine co sa da je oblast zamknut na L3 alebo poziadat o zablokovanie jeho konta...

a uplne ine je nachadzat opakujuce sa chyby po L3, ktory na forum nechodi, pravidla nepozna a robi si mapu podla seba. netvrdim ze zo zlym umyslom, ale ked zacne spravne opravovat na nespravne, tak to sa uz nezdrzim. chvalabohu uz je to nejaky ten piatok, co som videl zasadnejsie chyby toho dotycneho L3.

kazdopadne sme sa na stretnuti dohodli, ze sa pokusime v tejto oblasti zlepsit, no uloh je vela a casu malo... ak ma chut nam pomahat niekto dalsi, hoci niekto z novych kolegov, uvitame akukolvek pomoc. napr. v tejto oblasti mame v plane nejake templaty... najviac sa sice spoliehame na PetkA a prilozit ruku k dielu som slubil aj ja, no zatial nulovy posun...
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 709 times
Been thanked: 1624 times

Postby GinBook » Thu Sep 05, 2013 5:42 pm

Že by pan Tomada měl už L2? https://world.waze.com/editor/cs/?zoom= ... ,194744213

Nebo to je jiný človíček?

Edit: je to von. :)
Vypadá to, že někdo nechtěl být tak krutý s L1.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby GinBook » Thu Sep 05, 2013 2:03 pm

Jenže to je ten rozdíl.
Když uděláš chybu jako nováček a někdo ti napíše o tom jak je to špatně udělané, Ty odpovíš a chceš to řešit. A to je ten rozdíl. Říká se tomu komunikace. A každý ti rád poradí.

Pokud tady někteří pánové s L3 mají na fóru od 0 do 3 příspěvků a jejich komunikace je napadání aniž by znali souvislosti, tak to je problém. No a navíc tito lidé ani neodpovídají na PM. To je ještě horší.

Takže pro tyto lidi je tady toto forum.

Když jsem já napsal, že někoho xxx. Schválně jsem nepsal jméno, bo L1. Ale po človíčkovi Tomada jsem už cosi už zažil a komunikace je nula. A podle dalších mají ten samý problém.

Takže já ti tleskám že máš zájem řešit problém a směle do toho!
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia