Nesprávne postupy

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, GinBook, guri211

Re: Tabuľa hanby

Postby vlado_s » Wed Jul 24, 2013 10:43 pm

vlado_s wrote:Pozor na ďalšieho chytráka. Spitfire310th včera aj dnes mi zatvoril po 2 URka skôr ako som sa dostal k PC.

Spitfire310th sa teraz 5x činil.
vlado_s
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 133 times
Been thanked: 344 times

Postby vlado_s » Wed Jul 24, 2013 10:41 pm

Už ste Ti písali nechaj URko dozrieť a keď sa autor týždeň k tomu nedostane tak potom do toho :!:
vlado_s
Area Manager
Area Manager

Postby zilkajan » Wed Jul 24, 2013 4:48 pm

To UR bol problem, ktory sa dal vyriesit aj s levelom 1.

Totiz segment https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... =185878504 bol ONE WAY B->A a preto to neumoznilo routing v stope sofera a z benzinky nenavigovalo priamo do Svitu ale poslalo to na cestu prvej triedy.

Upravil som segment aj turns. Mozes ist znova na benzinku a uz by ta to malo pustit pri odchode z benzinky na spominany segment.

Neni zac.

BTW: tych 50 UR sa da ziskat aj rychlejsim a jednoduchsim sposobom ako cakat kym niekto vygeneruje UR, ktore moze vyriesit editor s levelom 1. Pisal som o tom tusim v predoslej strane tejto temy.
zilkajan

Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Postby foxitrot » Wed Jul 24, 2013 3:10 pm

Dnes zrána som dostal zaujímavú správu:
Waze application wrote:Hi foxitrot,

The map issue you reported on Waze on 24-Jul-2013 on Kapitána Nálepku in Svit has been solved by zilkajan from Bratislava, Slovakia. ... you can view the changes implemented by zilkajan in the Waze map editor on our website.

Ešte kým je to čerstvé, chcel by som sa zilkajana spýtať, ako ten problém vyriešil a čo tam vlastne riešil. Pretože ja som ten problém zistil až v noci a istý som si bol až ráno, že mapa je v tom nevinne.

Alebo usilovne pokračuješ v získavaní cukríka za 50 "vyriešených" problémov?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 2388 times
Been thanked: 1091 times

Postby petk0 » Wed Jul 24, 2013 1:55 pm

zilkajan wrote:
2) momentalne editujem Velky Krtis, tot moje rodne mesto, no nema Ping Aerials. Najdem si na google maps danu oblast, dam mierku 20m a nasledne printscreen.

Velky Krtis som hodiny jazdil autom so zapnutym valcovanim. Je mozne ze nie vsetky ulicky sa mi podarilo prejazdit a zakreslit presne, ale ked si odtial tak preco nepouzijes rovnaky a legalny sposob kreslenia map? Valcovanie sa zapina priamo v klientovi, alebo tam zapichnes aj UR a to ti zaroven zakresli prejdenu trasu.
petk0
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 227 times
Been thanked: 144 times

Postby mylan » Sun Jul 21, 2013 8:35 pm

Na zobrazenie hlasových inštrukcií existuje aj script "Livemap navigation" - zobrati ti povely v livemape.

URka zapichuju autori mozno preto, lebo po ceste pocuju zlu hlasovu instrukciu a UR, aby doma nezabudli opravit. Preto nie je dobre ak zatvaras UR, ktorym nerozumies.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
mylan
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 82 times
Been thanked: 228 times

Postby zilkajan » Sun Jul 21, 2013 8:23 pm

ja hnevam len tak neumyselne a potom si to musim zehlit :)
zilkajan

Postby vlado_s » Sun Jul 21, 2013 8:21 pm

Majú veľa spoločného s openstreetmap. Buď si prečítaj podmienky, ale ver starším. e-e (waze mapy využíva komerčne)
Ak niekoho viac krát nahneváš, tak potom máš menšiu šancu, že Ti niekedy poradí ;)
vlado_s
Area Manager
Area Manager

Postby zilkajan » Sun Jul 21, 2013 8:11 pm

Bod 3.
zapnes Waze na smartfone. Prsom na mape si najdes miesto z kade chces navigovat. Miesto podrzis a zobrazis si info. V ponuke viac najdes ze "Bod startu" s obrazkom "A". Potom sa ta opyta ze kam navigovat. Zadas final destination. Potvrdis trasu a hore na mape sa ti zobrazi: "Nasledujte trasu". Kliknes na to a zobrazi ti vsetky hlasove instrukcie.
zilkajan

Postby zilkajan » Sun Jul 21, 2013 7:57 pm

Bod 2.
tak potom Freemap, ta by mala byt volne dostupna, asi.

Precitat forum, je dost zdlhave. Mne sa vacsinou osvedcila taktika, ze skusat a sam sa naucis. Alebo cakat kym niekto poradi alebo niekoho nahnevas :)
zilkajan

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia