Zaviraci echa,zda se, ted nejak nechodi....
Na streetview zadny zakaz nevidim, ale to neznamena, ze tam neni. Pokud ta komunikace existuje, nechal bych ji tam (stejne by ji za chvili nekdo zas dokreslil) a osetril podle skutecne prujezdnosti...
Uff, jak to se mnou souvisi?vlado_s wrote:Fúj, toto neupracujem... Píšem tu o tom a poniektorí "lietajú" podľa streetview... Na "parkovisko" je zákaz vjazdu (je zarastené metrovou burinou) a cesty sú jednosmerky, niektoré opačne orientované. Snáď sa odborníci spoznajú...sindelm wrote:Na streetview zadny zakaz nevidim, ale to neznamena, ze tam neni. Pokud ta komunikace existuje, nechal bych ji tam (stejne by ji za chvili nekdo zas dokreslil) a osetril podle skutecne prujezdnosti...
Zmena turn restriction se uz projevuje v update segmentu, nebo jak se s jistotou zjisti, kdo posledni aktualizoval posledni turn-restriction?
Pred nejakym casem jsem si vsiml, ze to na dotcenem segmentu bylo v editoru videt, ale jen do reloadu stranky...
Pred nejakym casem jsem si vsiml, ze to na dotcenem segmentu bylo v editoru videt, ale jen do reloadu stranky...
Asi jen to nejaky mistni zvyk viz....
https://www.waze.com/editor/?zoom=6&lat ... =237711304
https://www.waze.com/editor/?zoom=6&lat ... =237711304
a ti lide u update.... u kazdeho segmentu nekdo jiny zvlatni....
Mirkoparciky taky delame? pak by to tam teda chtelo doelat konektivitu.
Pochopil bych nejakou hlavni cestu parkem nebo cyklostezku, ale takovehle "prositovani"...
Ja uz do sidlist nejaky cas nekoukal....
https://www.waze.com/editor/?zoom=5&lat ... =184248934
https://www.waze.com/editor/?zoom=6&lat ... =237711304
https://www.waze.com/editor/?zoom=6&lat ... =237711304
a ti lide u update.... u kazdeho segmentu nekdo jiny zvlatni....
Mirkoparciky taky delame? pak by to tam teda chtelo doelat konektivitu.
Pochopil bych nejakou hlavni cestu parkem nebo cyklostezku, ale takovehle "prositovani"...
Ja uz do sidlist nejaky cas nekoukal....
https://www.waze.com/editor/?zoom=5&lat ... =184248934
Last edited by sindelm on Mon Nov 25, 2013 6:24 pm, edited 1 time in total.
S trochou nadsazky by se to v kontextu mesta jako park dalo nazvat.
Pochopim cestu pres krcsky les, ale chodnik z parkoviste na hriste...
Holt dusledek omeze moznosti editovat - misto, aby novacci editovali nekde, kde to ma smysl, edituji kde mohou = kde bydli (99% v hotovych mestech) a delaji spis problemy.
Pochopim cestu pres krcsky les, ale chodnik z parkoviste na hriste...
Holt dusledek omeze moznosti editovat - misto, aby novacci editovali nekde, kde to ma smysl, edituji kde mohou = kde bydli (99% v hotovych mestech) a delaji spis problemy.
Last edited by sindelm on Mon Nov 25, 2013 6:44 pm, edited 1 time in total.
Ok, chtel jsem k tomu nejakou autoritu vyzvat...vitj wrote:sindelm wrote:Že by "chodníkář"?
Napsal jsem mu PM.
A co ty starsi chodniky kolem?
Vidim smysl v ceste pres vetsi les, pres velky park, v pesi zone v centru, ale v chodniku od vychodu z panelaku k hristi ve vzdalenosti 20m moc ne.... to uz by snad byly lepsi treba veci jako zastavky MHD apod., pokud by pro to byla podpora.b-007 wrote:Na setkani jsem to nadhodil, ale nic moc reakce Jsem pro o tom diskutovat... Vidim v tom hodne pozitivnich veci a skoro zadna negativa...
ach taaaak
Re: Tabuľa hanby