Post by tex232
copyy wrote:
Suik wrote:dnes som na podobne veci ako u mila informoval cez PM uzivatela "copyy", ktory sa cinil/a okolo Kosickej s chodnikmi :)... jeden je tam zatial ako Primary st. :)
až teraz som našiel túto poznámku. Ono sa nakoniec ukázalo, že je to predsa len ulica, že? Myslím ten "chodník" ako prechod z Košickej na Mojmírovu ulicu, keďže teraz je v mape už aj zakreslený.
Na druhú stranu - neviem, prečo je tam vo vnútrobloku zakreslené (verejné) parkovisko, večne preplnené.
Výtej ve fóru!!!! Diskuse má vždy smysl a myslím, že vymyslíte optimání řešeni.
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
copyy wrote: Naopak Nemecko, oblasť kde žijem prevažnú časť roka (nedaľeko Hannoveru), tak tam je to ešte stále viacmenej panenská pôda - okrem hlavných ulíc buď nič, alebo s mnohými chybami.
Německo není opravdu moc hotové... dělal jsem něco kolem Bonnu a u hranic je toho hodně co dodělat ... podle mne je to tím že Němci si raději za navigaci zaplatí...
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
guri211 wrote:...a najma maju dobre fungujuce RDS TMC.

BTW Bratislava ma pokrytie 99.9% a je podla nezavisleho testu najkvalitnejsou mapou Bratislavy pre motoristov.
Kdo testoval? Resp. je to někde na netu?
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
Ten test by mne opravdu ale opravdu zajímal.
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
S těma inzerentama je to teda hustý. No hlvavně že jsou novináři nezávislí :-) Mám radost že to takto dopadlo. Krásný test. Zajímala by mne Praha.
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by vargosz
U benzínky se neukáže uživatelské jméno pod kterým se GuyDeere registroval do waze, ale jméno které si zvolil v klientu, takže ho asi přes PM kontaktovat nepůjde...
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Zdar,
nevím jestli tento příspěvek patří sem do topicu "Tabuľa hanby", protože si myslím, že tento (asi) nový editor spíš neví jak na to, nebo co vlastně dělá, než že by záměrně dělal chyby, ale evidentně ho baví válcování... Když opominu přínos některých nových cest pro mapu, který je podle mě dost často nulový (zmapované polní cesty v zahrádkářské kolonii, spousta 4x4 polních cest...) tak se okolí Smečna, Svinařova a okolních vesnic teď docela začíná červenat nesprávně zeditovanými úseky a zakázanými odbočeními (naštěstí jsem tedy našel jen zakázané odbočení na ty nově vyválcované úseky)... Nemáte někdo v záloze nějaký univerzální vzkaz kterým by bylo dobré ho upozornit na chyby, které dělá...

wazer: ng900

Permalink: https://world.waze.com/editor/?zoom=3&l ... TTTTTTTTFT

Edit: A tady jsou vyválcovány cesty v oplocených ovocných sadech :evil: : https://world.waze.com/editor/?zoom=2&l ... TTTTTTTTFT

Edit2: Tak jsem to nakonec nevydržel a napsal mu... Snad se ozve...
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
Last edited by vargosz on Sun Jan 06, 2013 12:40 pm, edited 3 times in total.
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
LiborA wrote:Tak mne zrovna napadlo, jestli ti zavírači UR bez vyřešení problému nechtějí jen nahnat 50 uzavřených problémů, aby mohli získat 500 bodový cukřík.
Asi ano, ono spousta nelogického jednání wazerů bude motivováno možností získat body, které k ničemu nepotřebují a nic nového jim nepřináší, ale člověk je tvor soutěživý :lol:
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Tipnul bych že jel vlakem se zapnutým válcováním....

Odesláno z mého ST27i pomocí Tapatalk
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vejpuste
guri211 wrote:
Suik wrote:guri vie asi viac :)
Hej, viem, uz sa vraj v kode dostali na druhy riadok (hned za zakomentovanym #echo "hello world") :lol:
A druhym radkem je odradkovani, aby meli kod hezky prehledny ....
Libor
vejpuste
Posts: 66
Send a message