Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Glipko
No tak dnes to teda blbne statocne. Tvari sa, ze ulozi, nenacita zmenene cesty a po refreshi je povodny stav. Zmazane cesty zobrazuje, ale pokus zmazat ich znova skonci s chybou, ze uz su zmazane. Asi tomu dam nejaky cas pokoj.

Tie nezmyselne chyby na kruhacoch robi bezne, staci znova save a vratit sa na povodne miesto ;)
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by Glipko
fotrik wrote:To jsem mel vedet pred 5 minutami. Smazal jsem rucne kresleny kruhac, ktery nebyl kruhac a chtel ho vytvorit znovu. Ted je z toho obycejna krizovatka, ale nevidim ji, abych udelal posledni krok. Az se to ve WME objevi, snad nikdo nezacne vysilovat.
Ty kde vsade mas EA? Mna to vacsinou hadze na kdejake kruhace v Spanielsku a Anglicku ;)
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by Glipko
pleswi wrote:Jestli se to ovsem za ty dalsi dva roky opet nezmeni :(
Hlava XXII ;)
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by hamilnes
Pri editovaní niekoľkých položiek naraz v adrese segmentu mi po uložení mapové okno zamrzne. Reset stránky vždy pomohol a zmeny, ako vidím, boli uložené.
Robí to len mne, alebo je to všeobecný bug nového editora na FF?
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by hamilnes
foxitrot wrote:Mne také robilo niekoľko mesiacov v zime - plocha mapy sivá, permalink sa kliknúť nedal (lebo bol vrámci zašedeného framu), ale napr. Toolbox fungoval. Všeobecný názor bol že "lebo skripty". Posledný mesiac sa mi to už nestalo.
Dáta boli obvykle uložené.
jj presne to sú sprievodné príznaky. Skúsim poprepínať skripty.
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by JJ-CZ
a já si myslel, že je chyba na mé straně klávesnice :) a jak koukám, nejsem jediný s podobným problémem
JJ-CZ
Posts: 47
Has thanked: 17 times
Send a message

Post by JJ-CZ
ahoj, od odpoledne mám problém s mizením chatu, při zaplem scriptu freedit 1+ má to také někdo?
JJ-CZ
Posts: 47
Has thanked: 17 times
Send a message

Post by karlik-svk
ja mam zas problem s tym ze znicoho nic sa mi zmensila Area 0, proste niektore cesty ktore som presiel zmizli
ma niekto takyto problem?
karlik-svk
Area Manager
Area Manager
Posts: 62
Has thanked: 3 times
Send a message
@Nexus 5 @Kia Soul 2009
V prípade chýb v meste Skalica a okolia ma kontaktujte cez PM.

Post by karlik-svk
porubcan wrote:EA v okoli prejdenych ciest vydrzi iba 3 mesiace od doby, kedy si tadial naposledy siel, potom zmizne.
dik za info
karlik-svk
Area Manager
Area Manager
Posts: 62
Has thanked: 3 times
Send a message
@Nexus 5 @Kia Soul 2009
V prípade chýb v meste Skalica a okolia ma kontaktujte cez PM.

Post by Kebb01
Já měl stejný problém na starší verzi WME, s novou jedu jako po másle, až na problém, kdy po X editech nejde nic vybrat, ale na to už jsem si zvykl. Refreš pomůže. 35 aktivních skriptů, Chrome.

Odesláno z mého HTC One S pomocí Tapatalk
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane