Nepomohlo vyskusal som rôzne zoom ... mám už vypnuté všetky scripty ....
Pomohlo mi vymazanie cache v chromom ...
HambačGombik -> Ďalšie nástroje -> Vymazať údaje prehliadania -> Obrázky a súbory v pamäti
HambačGombik -> Ďalšie nástroje -> Vymazať údaje prehliadania -> Obrázky a súbory v pamäti
Divne sa to správa. Viem nakliknúť len moje nedávno vyvalcované trasy, nedajú sa však k ničomu pripojiť. Nijaký segment sa nedá kliknúť, iba landmarky. A najhoršie je, že zmizlo veľa landmarkov, čo som nedávno kreslil.
Posledné dni je editovanie utrpenie. Neobjavuje sa štát, tak nie je možné uložiť meno ulice. Po nakliknutí segmentu sa pri určitých zoomoch nezobrazujú "handles", teda nie je možné upravovať tvar ulice, konce sa nedajú chytiť a urobiť snap a pod.
Što takóe?
Što takóe?
Objavil som toto UR v Lozorne, ktoré sa však zreteľne týka Račianskej v Bratislave. A mám podozrenie, že takýchto "misplaced URs" bude asi viac...
To už sa objasnilo, ale stále nie je jasné prečo ho naviguje namiesto do Krasňan k Figaru. Mne na iOS to však funguje normálne.
par metrove posuny som si vsimol v Banskej Bystrici pred tyzdnom, najprv ze to posuniem, ale polovica mesta nesedela, tak som to radsej nechal tak. Ked som sa tam na druhy den vratil, ze aspon permalink si urobim, uz som to nevedel najst. Niekedy vypnem/zapnem editor a zmeni sa posun. Alebo tie zdvojene segmenty sa mi zacnu objavovat a ked vyskocim z editora, vacsinou zmiznu aj duplikaty...
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2
od 1.10. sa mi tiez zavrelo vsetko co som prejazdil pred prazdninami... Ale uz som vela oblasti tahal aj dlhsie ako 3 mesiace.
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2
error save mam vela krat za den, ale staci ZOOM oddialit a ulozit znovu. Ak to blbne este viac, tak sa mi stava ze sa musim znovu prihlasit. pouzivam Chrome.
a pikoska. za posledny tyzden sa mi uz 3x stalo ze pri save to hodilo error a moja poloha na mape sa zmenila o tisicky kilometrov, na celkom inu krizovatku. alebo skor na celkom iny kruhac.
a pikoska. za posledny tyzden sa mi uz 3x stalo ze pri save to hodilo error a moja poloha na mape sa zmenila o tisicky kilometrov, na celkom inu krizovatku. alebo skor na celkom iny kruhac.
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2
Aj na Slovensku sa na niekolkych miestach zlepsila fotomapa, ale je aj mierne posunuta oproti predchadzajucej o par metrov inde. Len nedavno som to zarovnal podla GPS a valcovania a uz to bolo zase cele mimofotrik wrote:byla v okoli Brna aktualizovana fotomapa.
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2
Re: Problemy s WME editorom