Post Reply

ztráta pořadí

Post by okridlenaslepice
Ahoj všem,stala se mi zvláštní věc. Nedařilo se mi dostat do editor map,ale do hodnocení a nastavení ano. Po dvou dnech se mi přestalo ukazovat pořadí a v aplikaci v telefonu v hodnocení mám body ale pořadí 0.
Attachments

Post by GinBook
Ahoj

Proč myslíš, že se tak stalo?
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 591 times
Been thanked: 1572 times

Post by okridlenaslepice
Kdybych to věděl tak to sem nepíšu.
Co vím tak na tuhle registraci jezdí více zařízení.

Post by GinBook
OK.
Vysvětlím to takto. Registrace = jeden uživatel. Dle výpočtu se každý den najezdilo 2000-2500km. Je mne jedno zda to bylo opravdu více uživateli, nebo nějakým "jiný způsobem", který navíc ještě kazil data v mapě.
Jen chybou v systému se stalo, že to procházelo celé 4 měsíce, bo to mělo sklapnout mnohem mnohem dříve. Takže tento účet nechť odpočívá v pokoji.

Nebudu to nazývat podvod, ale takto prosím ne! To s férovostí nemá nic společného.

Pokud by to snad četl někdo další, Jsou nastavené všelijaké pravidla a systém automaticky vyhodnotí, kdy daný účet dostane BAN. Proces je prakticky nevratný. Nelze se poté přihlásit do editoru a bodové hodnocení je stopnuto a pořadí je 0 jako nula. Taktéž není problém takové chování projít a porovnat s dalšími účty a rovnou to zablokovat všechno. Prosím o korektnost a fair play.

Děkuji
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 591 times
Been thanked: 1572 times

Post by ma5jkl
uz len z toho ako je tento post zalozeny, je vidiet ze nieco nie je v poriadku. zalozil ho tennej1, no prvy post je uz od nejakej vypelichanej slepice. Bolo potrebne sa kvoli niecomu premenovavat? Ja fakt hladam dovod, co vas (ked teda ucet pouzivalo viac ludi) viedlo k tomu, aby ste tento ucet pouzivali viaceri. Akoze islo vam o body? A naco su vam? Ja toto fakt nikdy nepochopim.... RIP HtpFabia
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 632 times
Been thanked: 717 times
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«Samsung Note 8» «VW Golf 6 Cabrio»
https://i.ibb.co/ZNbYyt5/RIPIain.png R.I.P. Iainhouse - Oct 21st 2021

Post by Bew1One
Ona "vypelichana slepice" je zjevne prejmenovana "tennej1" ... Ale tohle zavání čím-dál-tím-více.
ma5jkl wrote:uz len z toho ako je tento post zalozeny, je vidiet ze nieco nie je v poriadku. zalozil ho tennej1, no prvy post je uz od nejakej vypelichanej slepice. Bolo potrebne sa kvoli niecomu premenovavat? Ja fakt hladam dovod, co vas (ked teda ucet pouzivalo viac ludi) viedlo k tomu, aby ste tento ucet pouzivali viaceri. Akoze islo vam o body? A naco su vam? Ja toto fakt nikdy nepochopim.... RIP HtpFabia
Bew1One
Answers: 2
Has thanked: 111 times
Been thanked: 203 times