Switch to full style
[ img ] [ img ]
Post a reply

Re: [CZ]: Čísla domů

Fri Nov 29, 2019 1:36 pm

Zdravím,
prosím o úpravu adresy Plzeň, Parková 1205/11. Waze ji ve vyhledávání nabízí dvakrát. Jednou nově na správném místě a podruhé o kus dál na ulici V Hliníku. Šlo by tedy původní umístění odmazat a u správného doplnit, že vstup do budovy je od parkoviště v ul. Parková. Díky

Sun Sep 08, 2019 6:10 pm

Protože to nefungovalo správně, Hlavně následně vyhledávání a navádění na cíl bylo úplně špatně.

Sun Sep 08, 2019 6:08 pm

Diky za cisla domu. urcite se budou hodit. :)
Tedka by mne ale zajimalo... Proc zrovna Construction Site? (Zatim jsem CS uzival ke skryvani dosud neotevrenych mist... je tam nejaka alternativa?)
Tak nejak jsem cekal, ze funkci adresniho mista bude plnit "Residential Place". (mj. proto, ze ma vlastni vrstvu ve WME.) Co vedlo k zavrzeni RPP?
Diky
Last edited by Horizon911 on Sun Sep 08, 2019 6:12 pm, edited 1 time in total.

Sun Sep 08, 2019 6:27 pm

Jo, ok. jak vidim... Tak i s aktualnim setupem se to stejne nakonec resi pres "Name" mista a ne pres adresu... A jak vidim, RPP vubec "Name" neumi... Dik za info...

Fri Nov 08, 2019 2:58 pm

Bezva! Jeste to chce *poradne* prodat na FB. :)

pvo11 wrote: Jen je škoda, že se to kvůli omezeným možnostem Waze muselo dělat tako podivným způsobem, a to jak co se týká formátu zadávání, tak způsobem "importu".

Jo a co myslis tim 'zpusobem "importu"'?

Fri Nov 08, 2019 2:03 pm

Ja take :D :D :D

Re: CZ: Čísla domů

Tue Aug 06, 2019 11:33 am

Ahoj. To je super zpráva. A už i vidím u nás, že je to zadáno. Jen zrovna můj dům nemá nic. A stojí stejně dlouho, jako sousední, který číslo má. Může ho na ten dům nalevo někdo dozadat, prosím? Je to č.p. 203. Díky.
https://www.waze.com/editor?env=row&lon ... 9.17928217

Thu Aug 08, 2019 8:10 pm

Co mám udělat, když zjistím chybu - např. že Waze naviguje z druhé strany domu než je vchod?

Fri Aug 09, 2019 8:21 am

Díky, měl jsem si to přečíst ještě jednou. Sorry.

Odesláno z mého FRD-L19 pomocí Tapatalk

Wed Oct 23, 2019 7:12 pm

Nedaleko jsem byl na učňáku (Na Vyhlídce 1079), ale už je to 25 let. Ale tam se některý baráky měly bourat, tak možná už je zbouraly...
Post a reply