Nesmyslná navigace ze slepé ulice
Zdravím, bydlím ve slepé ulici. Na konec je to ještě cca 1 km, posledních 80% prakticky polní cesta.
Občas mě to ráno do práce začne navigovat po výrazně delší cestě. Když dám krasy, tak ta obvyklá kratší trasa je o tu slepou ulici delší a čas je delší než ta doporučená.
Je to tím, že ta doporučená naviguje rovnou směr práce, kdežto ta alternativní počítá dojetí na konec slepé ulice, otočení a teprve cesta do práce.
Dobře, chápal bych, že si to občas pamatuje směr kterým jsem domů přijel. Ale proč proboha jednu cestu počítá tak a druhou onak?
Občas mě to ráno do práce začne navigovat po výrazně delší cestě. Když dám krasy, tak ta obvyklá kratší trasa je o tu slepou ulici delší a čas je delší než ta doporučená.
Je to tím, že ta doporučená naviguje rovnou směr práce, kdežto ta alternativní počítá dojetí na konec slepé ulice, otočení a teprve cesta do práce.
Dobře, chápal bych, že si to občas pamatuje směr kterým jsem domů přijel. Ale proč proboha jednu cestu počítá tak a druhou onak?
Re: Nesmyslná navigace ze slepé ulice