Seznam editorů AM a mapa

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, GinBook, guri211, Zirland

Re: Seznam editorů AM a mapa

Postby GinBook » Tue Nov 11, 2014 3:20 pm

Nemám více co k tomu dodat.
Ono je to nastavené schválně, bo jak v tom někdo delší dobu nedělá a mění se pravidla a postupy, tak by to spíše kazil. Takto to donutí editora si zpětně přečíst aspoň novinky.

Určitě nikdo nikoho nevyhání a ani mu nebrání editovat. Já už vůbec.
A buď si jistý, že kolegové velmi zkušení v editování, kteří byli 1/2 roku mimo, přiznávají jak se to posunulo někam jinam a musí si to malinko nastudovat znova. A já je úplně chápu.

Zatím nic do žádostí nepřišlo ...
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 805 times
Been thanked: 1520 times

Postby pvo11 » Tue Nov 11, 2014 1:46 pm

No já bych to s tím mým významem nepřeháněl. Většina věcí se vymyslela na local champs a já jen naprogramoval pár jednoduchých kontrolních skriptů :). Editační práci za nás nikdo tak jako tak nikdo neudělá.

Zpátky k tématu:
Co vím, tak žádost o AM je nutnost hlavně proto, že údaje ze žádosti, hlavně souřadnice, se posílají Waze HQ, aby to podle toho nastavili EA.
Moc tedy nechápu proč se audis rozčiluje, že chce něco přidělit místo, aby si ty souřadnice vygeneroval a žádost vyplnil, protože bez nich prostě AM přidělit nejde a nevím jestli to někdo bude chtít udělat za něj :) .

S přidělováním AM nemám nic společného, ale když v souvislosti s tím čtu "Hele chlapi, myslíte to dobře, ale je to nesrozumitelný, nepřehledný, nekonzistentní", tak mi to nedá abych nenapsal. A co ti brání to napsat lépe? Jsme všichni čelenové stejné komunity a jde nám o stejnou věc.
Navíc jak jsem v minulém příspěvku psal, zas tak nesrozumitelné a nenajitelné to není. Takže příště méně nadávat, ale lépe hledat a snažit se pomoci.
Poděkováním za ten audisův příspěvek už nerozumím vůbec, nepřijde mi ani přínosný ani mě nepobavil, ale berte to jako můj soukromý názor.
pvo11
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 216 times
Been thanked: 739 times

Postby tex232 » Tue Nov 11, 2014 11:34 am

Hlavně díky PVO je to teď hukot ;-) nikdo nechce a nemá ani ambice někomu bránit editovat máme tolik práce před sebou chceme do konce roku dokončit silniční síť tedy silnice III. třidy ale když vidím kolik toho stále chybí....
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4

Has thanked: 413 times
Been thanked: 353 times

Postby pvo11 » Mon Nov 10, 2014 10:30 pm

Odkaz na žádost je v tématu [DÔLEŽITÉ]Nové pravidlá pre udeľovanie AM v ČR/SR, které visí V Announcements na titulní stránce fóra a navíc tě na něj b-007 upozornil v odpovědi na tvůj post.

Tam je hned na začátku Formulář pro žádosti AM.

Neřekl bych, že najit to je až tak složité.
Ono je tak jako tak důležité si po delší pauze znovu přečíst Wiki a Fórum. Věci se stále mění a vyvíjejí a kdo chvíli stál už stojí opodál :) .
pvo11
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 216 times
Been thanked: 739 times

Postby audis » Mon Nov 10, 2014 9:32 pm

Ginbook:
ok, projdu standardním (otravným :-))) přijímacím řízením.

V linku výše , první příspěvek autor Ginbook, jsou "pravidla", pak někdo navrhuje změny, pak jsou zase pravidla (Porubcan), pak jsou dotazy na nesrozumitelnost.

Před rokem a více byl třeba neopečovávaný Liberec, Pardubice. Vzhledem k tomu, že jste nenavrhli neopečovávanou oblast, navrhnu si ji sám.

Hele chlapi, myslíte to dobře, ale je to nesrozumitelný, nepřehledný, nekonzistentní. Kdo nesleduje měsíčně forum, je mimo (v horším přpadě odstřihnut). A je to škoda pro Waze. Myslete trochu strategicky (1. vzkaz posílám i majiteli Waze, 2. CZ a SK významní činitelé nezatracujte zkušené, kteří si dali odmlku). Já prostě už nemůžu měsíčně sledovat novinky a opravovat jak vzteklej (děti, práce), ale jezdím, raportuju a můžu i opravovat občas.

Takže: KDE požádám o AM?

Nebo: jeslti už není nedostatek schopných AM (a nejsou neopečovávané oblasti), vybodnu se na to a budu jen jezdit a reportovat. Řekněte sami, já nevím. (Před 1 - 4 rokem to tak totiž nebylo. Ne, necítím se uražen. )

Dík za vytučnělé odpovědi.
audis

Has thanked: 0 time
Been thanked: 7 times

Postby b-007 » Mon Nov 10, 2014 12:27 am

b-007
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4

Has thanked: 113 times
Been thanked: 261 times

Postby audis » Sun Nov 09, 2014 10:29 pm

zjistil jsem, že mi bylo odebráno území pro AM. Ted mám pouze to, co si vyjezdím.

pravda, poslední půllrok sjem moc needitoval. Jak obnovit zase území? (mám zájem o uzemí, kde je nedostatek AM editorů. Tehdy to byly třeba krkonoše. Mám zájem o území Rumburk - Poděbrady - Svitavy - Krnov (Opava) - Rumburk. Děkuji.
audis

Has thanked: 0 time
Been thanked: 7 times

Postby GinBook » Sat Oct 25, 2014 12:12 pm

hamilnes wrote:[L2] hamilnes, môžem požiadať o AM pre Banskú Bystricu a Zvolen?

to můžeš.... https://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=98903
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Been thanked: 1520 times

Postby hamilnes » Sat Oct 25, 2014 12:10 pm

[L2] hamilnes, môžem požiadať o AM pre Banskú Bystricu a Zvolen?
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master

Has thanked: 190 times
Been thanked: 131 times

Postby GinBook » Thu Oct 23, 2014 4:59 pm

mohl bych to aktualizovat....
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs