Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by jakudo
Uvádím ten příklad. Třeba tady mi nešla zadat nafta, jen benzín (benzínka AGIP).
https://world.waze.com/editor/?lon=14.5 ... TTTTTTTTFT
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
No já, co jsem dnes vyzkoušel, tak když jsem zadal cenu, tak se mi pak hned objevila i v klientovi.

Každopádně bych měl jeden dotaz (nechtělo se mi dělat nové téma), ale jak vyhledám beznínky, když na nich nejsou zadané ceny. Vyhledává mi to jen ty benzínky, kde je benzín zadán a když jedu někde, kde není zadán, tak to žádnou nenajde. Nějaká rada?
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
heleď, teď jsem se koukal na to místo, kde jsi dal obrázek a mě to nachází úplně jiný benzínky a jiný ceny:
IMG_0292.PNG
(167.5 KiB) Downloaded 552 times
Můžeš mi poslat obráze, kde máš to "Menu->Palivo"? Buďto klikám někam nesmyslně nebo to tam prostě nemám. Jedinné, jak můžu najít ty benzínky je když dám navigovat->Categories->Gas Stations & Prices a tam to najde jen ty s cenami...
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
Bohužel - nikde to nevidím:-/ Nemusí se to někde zapnout?
IMG_0293.PNG
(172.52 KiB) Downloaded 556 times
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
Hmm, to mě nenapadlo :) Každopádně když jsem nastavil Diesel, tak ani tak mi to nenašlo tolik benzínek, jako Tobě... Našlo to asi 4, kde je ta špatná cena a jednu benzínku, kde není cena žádná
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
Aha, no já mám aktuální verzi pro Apple iOS (3.5.1.0). Ani netuším, jestli se pro iOS dá někde stáhnout beta...

EDIT: našel jsem odkaz na Betu, ale nejde mi to nainstalovat. Asi musí být člověk někde zaregistrovaný telefon (předpokládám).
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
Nene, prolezl jsem všechno a to palivo tam není.

Už se registruji jako Beta tester, tak se pak kouknu. Řekl bych, že to skutečně bude tím, že máš beta verzi a já ne.
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
jj, všiml jsem si, že používá Android.
Fakt jen jednou za rok? Tak to je na prd. No, počkám na další oficiální verzi :)
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
Nene, v té betě šlo o to, že v normální verzi co je v App store pro iPhone není nikde ikonka na zobrazení benzínek. Musíím je vyhldávat přes menu navigace. Kdežto v té beta verzi je přímo v menu ikonka na benzínky...
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
To už jsem taky zkoušel (iPhone a iPad) a bohužel...
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message