Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by jakudo
Já mám taky všeho poslední aktualizaci... těžko říct, proč to dělá.

P.S.: Sorry, že je ta minulá moje zpráva ve fóru 2x, nevím, jak k tomu došlo. Asi jsem se někde uklikl...
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message
Last edited by foxitrot on Wed Jan 09, 2013 8:51 am, edited 1 time in total.
Reason: Tu duplicitnu som zmazal.

Post by jakudo
Vyzkoušeno a souhalsím s Greby. Vyzkoušel jsem to na "své" testovací benzínce v Praze na Proseku.
https://world.waze.com/editor/?lon=14.4 ... TTTTTTTTFT
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
Tak to budeme postupně šroubovat nahoru ty ceny. Hezky desetník po desetníku:)
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
Taky nejsou vidět benzínky, kde nejsou zadané ceny...
ImageUploadedByTapatalk1357846693.737603.jpg
(65.72 KiB) Downloaded 830 times
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
Dobrá práce:) zítra vyzkouším.
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
Celkem nesouhlasím. Jel jsem ned´vno s manželkou po D1 směr Praha-Brno. Většina benzínek má tak malé potače, že skutečně ceny jde vidět až na poslední chvíli a přečíst je všechny prostě nejde. I když jsem jel jako spolujezdec, tak jsem jen občas stihnul přečíst ceny a určit více druhů paliv. A přece mi nikdo nebude tvrdit, že pokud jsem tam nezastavil, tak to nemám updatovat...
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
Celý den jsem neměl možnost reagovat, tak zkusím teď...
To s tím fotografováním není podle mě vůbec dobrý nápad. Problém je v tom, že když jedu třeba po dálnici a nějakým způsobem by se mi podařilo dobře vyfotit ten totem, tak než bych vjel zpět do Waze a dal vyhledat benzínku, tak bych byl už dávno pryč a waze by mi jen oznámil, že v dosahu žádná není (nevyzkoušeno, jen se to domnívám).
A dnes jsem zjistil, že to s těma cenama benzínu není až tak slavné, protože pokud nejsou ty ceny aktuální - dnes po Praze různé ceny z různých dnů, takže nepoužitelné. Ssamozřejmě bych mohl všechny ceny v okolí proklikávat, abych zjistil, která je aktuální a atd, ale to ztrácí ten smysl.
Je tam nějaký parametr, kdy se ceny samy vymažou? nebo se jen bude načítat ta doba, kdy to bylo naposledy aktualizované (dnes jsem třeba našel v Praze Letňanech cenu 6 dní starou (tuším, že to byl rozdíl asi 3,50 oproti skutečnosti)).

Souhlasím s tím, že když mám v klientovi vybráno, že preferuji N95, tak by to mělo na N95 hned naskočit a jakmile dám odeslat cenu, tak pokud nenastane nějaký chyba, tak by se měla nabídka i sama zavřít. Ale s tím my tady asi nic neuděláme...
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
Jo, s tím musím souhlasit. Jen doufám, že se ta uživatelská základna (aktivních uživatelů) rozroste co nejrychleji:)

Každopádně ten parametr 2 týdny je dle mého názoru naprostá hovadina. Pochybuji, že kdekoliv na světě se ceny drží tak dlouho. Ale co už. Zpět už to nikdo asi měnit nebude...
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
Jo, to e bohužel pravda. Ale chtít, aby waze barevně rozlišoval každou pohonnou hmotu zvlášť a ještě udělal nějakou možnost aktualizace jen jedné ceny (osobně si to dovedu představit velice jednoduše - třeba tlačítko "ok" pod každou cenou), přece nemůžeme:-/
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
Jj, kdyby se hned na mapě zobrazovali benzínky, bylo by to mnohem hezčí a pohodlnější. Jsem pro, aby exiatovala mǎnost si je tam nějakým způsobem nechat pořád zobrazovat.
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message