Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by wazz
No nevím, jestli zase Waze nedělá blbost. Když se dá velký rozsah, nebude to kontrola zadávání a když malý, nemusíme se do toho vejít a s přístupem HQ než to upraví tak budeme měsíc bez cen. Asi lepší by bylo, kdyby při změně ceny o více jak 10% vyskočilo okno s upozorněním a nutností to ještě potvrdit. A vůbec nejlepší, kdyby k tomu konečně upravili dialog, aby ty ceny nebyly tím pidi písmem.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
Jo, jenže už neodfiltruješ, když někdo zadá 28,5 místo 38,5 a to by těch 10% podchytilo, včetně těch 3,5. Jde hlavně o to, aby tam nebyly špatné ceny. Je úplně jedno, jestli tam bude 28,5 nebo 3,5, obojí je nesmysl a pro řidiče stejně neužitečná informace. Dokonce těch 28,5 je horších, protože na to by mohl někdo i skočit a jet tam, u těch 3,5 je každému jasné, že to je překlep. Prostě další věc, o kterou se bude třeba starat, ročně aktualizovat limity atd. Proč to dělat jednoduše, že.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
V klientu je zde https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... TTTTTTTTFT benzínka AC Petrol, ale v editoru není, navíc mi přijde i jiný tvar té parking lot road. Kde teda klient ty data bere? Nerad bych to zadal znova a nějak dubloval.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
Nj, sorry, bylo to tím :roll: Přeuložil jsem jí, protože tam nejde zadat cena, tak uvidíme.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by Zirland
LiborA wrote:
vitj wrote:Další duvod je kreslit co největší.
Hm, tak to budu muset předělat skoro všechny benzínky :(
Opět se dostáváme do fáze, kdy začneme prasit a ničit mapy kvůli tomu, že Waze něco blbě naimplementovalo? TAK TO MÁM RADOST :-)
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"