Diskusia o zamykani segmentov a rank Leveloch

Image Image

Moderators: Unholy, guri211, GinBook, Zirland

Re: Tabuľa hanby

Postby milo12 » Wed Jan 09, 2013 7:25 am

vlado_s wrote:
Milo, ako je to s tým mojim zamykaním?

Len zopakujem co som napisal skor: Kludne to predituj, a daj vediet miestnemu AM aby to zamkol na L3.
Nikdy som nepovedal, aby sme nezamykali.

Milo

Pre info: Ja mam AM na: Trencin, Prievidzu, Partizanske a Topolcany. plus dalsich 7940 km2 (SK, CZ, AT, DE), ale tie sa menia podla ako cestujem. :D
milo12
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Re: Diskusia o zamykani segmentov a rank Leveloch

Postby porubcan » Thu Jan 10, 2013 7:34 am

Davam do placu takuto ponuku:

1. AM, ktory sa mi ohlasi a definuje oblasti, ktorym sa mam pri mojom "kombajnovani" vyhnut, tak s tym nemam problem.
Bol by som vsak rad, keby sa na oplatku dotycny AM o tu oblast postaral aspon tak dobre ako ja - teda, ze systematicky doplni vsetky obce a cesty, obce spravne pomenuje v sulade s pravidlami (vratane miestnych casti), cesty spravne zakategorizuje a pomenuje podla cdb.sk a inych zdrojov, ak ma ulica meno a zaroven cislo, tak ho pouzije v alt. name, zrusi pomenovanie kruhacov, vycisti soft-turny a doplni koncove junctions.
Bola by to taka gentlemanska dohoda.
Zaroven po takomto upratani odporucam zamknut L3 hlavne tahy (nech si pod tym predstavi kto chce, co chce; u mna to znamena Primary street a vyssie) a oblasti kde je posunuty bing podklad.

2 .Ak ma AM vedomost, ze je nejaka oblast uz dobre zmapovana, moze sa tiez ohlasit, ja sa pokusim tu oblast rychlo zbehnut a ak je to tam fakt OK, tak si ju oznacim ako hotovu a nebudem mat dovod to tam kombajnovat.

Ponuka sa tyka iba tych oblasti mojej AM area, ktore som este systematicky nepresiel. AM areu mam v spolocnej mape - link je v podpise, to co som uz presiel je v tejto druhej mape. moja AM area je dost velka, roboty tam je stale dost, v pohode sa o nu podelim. za poslednych zhruba 6 tyzdnov som systematicky presiel zahorie a tie dva polygony na Strednom Slovensku. takze mi zostava este asi 2x vacsia oblast, teda minimalne 3 mesiace, kym to prejdem cele.
Image Image Image
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Android Beta Tester
Waze 4.5.0.1 on HTC One M9, Android 6.0 @ white Škoda Octavia RS Combi
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 629 times
Been thanked: 1497 times

Postby fotrik » Fri Jan 11, 2013 8:49 am

Jak ja tak Ginbook jsme se dostali pres 100K editaci, ale dohodli jsme se, ze o L4 support zadat nebudeme. Zadny dalsi L4 v dosahu neni, tak to nema smysl, naopak by nase zamky zacaly delat problemy ostatnim. Takze pokud nam HQ nenahodi L4 automaticky, zustaneme pro dobro ostatnich prozatim L3.
ImageImage
fotrik
Localizers
Localizers

Has thanked: 111 times
Been thanked: 118 times

Postby GinBook » Fri Jan 11, 2013 9:51 am

fotrik wrote:Jak ja tak Ginbook jsme se dostali pres 100K editaci, ale dohodli jsme se, ze o L4 support zadat nebudeme. Zadny dalsi L4 v dosahu neni, tak to nema smysl, naopak by nase zamky zacaly delat problemy ostatnim. Takze pokud nam HQ nenahodi L4 automaticky, zustaneme pro dobro ostatnich prozatim L3.

Amen
ImageImageImageImageImage
CM; Coordinator Czech Republic
iP 6+ / Samsung S3 neo,
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 727 times
Been thanked: 1458 times

Postby foxitrot » Fri Jan 11, 2013 2:20 pm

fotrik wrote:Jak ja tak Ginbook jsme se dostali pres 100K editaci, ale dohodli jsme se, ze o L4 support zadat nebudeme. Zadny dalsi L4 v dosahu neni, tak to nema smysl, naopak by nase zamky zacaly delat problemy ostatnim. Takze pokud nam HQ nenahodi L4 automaticky, zustaneme pro dobro ostatnich prozatim L3.

Odvazny a chvalyhodny pocin. Asi to bude zavisiet aj od toho, ako rychlo Waze spristupni ten novy Segment rank system, ak by vas viac obmedzoval na frekventovanych usekoch ako lock levely. (Highlight script ich zobrazuje na spodku vlastnosti segmentov, ale niekedy sa ukaze ina hodnota vo WME a WME beta a netusim, ktora je ta spravnejsejsia.)

[edit]
fotrik wrote:Jak ja tak Ginbook jsme se dostali pres 100K editaci...

Pozeram ze z LiborA sa stal prvy CZ melonar - chcelo by to dat mu hobla (ale to uz parti skor do nejakeho ineho vlakna).
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (N-E52), while
trying to get used to the good new social Android 4.0.xx.yyy (OP-X LOL-a-popp).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 2013 times
Been thanked: 910 times

Postby milo12 » Fri Jan 11, 2013 7:44 pm

fotrik, Ginbook
smekam pred vami klobuk, za vas pocin :D Dakujem Milo
milo12
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Postby fotrik » Fri Jan 11, 2013 9:55 pm

foxitrot wrote:

Odvazny a chvalyhodny pocin. Asi to bude zavisiet aj od toho, ako rychlo Waze spristupni ten novy Segment rank system, ak by vas viac obmedzoval na frekventovanych usekoch ako lock levely. (Highlight script ich zobrazuje na spodku vlastnosti segmentov, ale niekedy sa ukaze ina hodnota vo WME a WME beta a netusim, ktora je ta spravnejsejsia.)

L3 hodlam zustat, dokud nebudu L5 nebo dokud nenarazim ve vetsi mire na prekazky, kde by se mi L4 hodilo, napriklad se zavedenim segment ranku nebo objevenim jineho L4 editora v me oblasti.
ImageImage
fotrik
Localizers
Localizers

Postby libora » Tue Jan 15, 2013 6:14 am

foxitrot wrote:Pozeram ze z LiborA sa stal prvy CZ melonar - chcelo by to dat mu hobla (ale to uz parti skor do nejakeho ineho vlakna).

Díky :D
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině
libora
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times

Postby fotrik » Tue Jan 15, 2013 11:11 am

Taky gratuluji. Nekdo by mel zprcat Waze, ze te nezminili v On the road newsletter. Uz sis na supportu pozadal o novou mega ikonku?
ImageImage
fotrik
Localizers
Localizers

Postby GinBook » Tue Jan 15, 2013 11:22 am

Jen mam takovy pocit, ze milion uz mel nekdy okolo srpna ci o kousek drive. ??? Nebo se pletu?

Dokonce byl nejakou dobu v Top 50ce.
ImageImageImageImageImage
CM; Coordinator Czech Republic
iP 6+ / Samsung S3 neo,
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 727 times
Been thanked: 1458 times

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia