Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Natural 98

Post by MagicOfLA
Pokiaľ ma pamäť neklame, posledná dohoda bola, že ako 98ka sa zadáva len čistá 98ka, žiadne premiumy, maxxmotiony či stooktány. Nájsť to samozrejme ale vo fóre už nemôžem...

Keďže však už 4 dni po sebe furt mažem z OMV záznamy Natural 98 (majú len premiovanú 95ku a 100ku), radšej sa znova pýtam, ako to je...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times

POSTER_ID:881198

1

Send a message

Post by GinBook
Jen by mě zajímalo jak to chcete vysvětlit těm stovkám uživatelů, kteří ani neví, že existuje forum.

Takže objektivní bude jen natural 95 a Diesel a LPG. 98 bude směs všeho a nikdo stím nic neudělá. Tedy pokud se ten chliveček nezruší. Díky tomu, že máme XYZ druhů premiových paliv to nepujde ukočírovat.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
15 minut jsem psal příspěvek. a zase smazal. počkam si na nazor ostatních.

Pro mě je paradoxní, že čepuji aditivovanou naftu. Tim padem je to pro mě funkce GAS skorem nanic.
Jenom mužu odhadnou podle obyčejne nafty cenu, která bude asi o 1kč drahší.

Takže když jedu okolo pumpy tak zadavam jen stadnartní paliva a 98 vynechavam bo v tom je hokej.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
fotrik wrote:
porubcan wrote:podla mojho nazoru reportovat iba cistu (neaditivovanu) 98 obera system o vyznamny objem dat...
Dovoluji si zopakovat svuj navrh - v pripade, ze obyc 98 neni, tak v N98 reportovat premiovou 98. Jen tam prosim nedavat zadne palivo s jinym oktanovym cislem, byt premiove. Stejne tak 95. Prezil bych i variantu dat pod 98 stovku, kdyz vubec zadnou 98 nemaji. Hlavne ale pod 98 necpat zadnou 95 byt sebevic vylepsovanou.
A zas jsme u toho. jak vtlouc masám tuto informaci.?

edit: Potřebujem něco blbovzdorného.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
fotrik wrote:Waze přece umí vyskakovací okna, třeba hned po spuštění. Klient by mohl po prvním spuštění v Čechách ukázat okno přes celý displej i návodem, jak ceny hlásit.
To mě zaujalo!

EDIT: A tímto způsobem informovat, že existuje forum, stránky,novinky atd..., (s Wiki bych se moc nechválil). Je skoro jistá obrovská informovanost wazerů.
Moc mě to zaujalo.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Ještě mě napadla možnost to poslat do "Soukromé zprávy". A tam by si to kazdý mohl přečíst když by potřeboval. Dali by se tam posat všechny informace.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by jakudo
Já osobně beru jen N95, takže se mě to až tak moc netýká, ale co se týká mého názoru, tak si myslím, že je blbost psát pod N98 cokoliv jiného, protože to potom skutečně nemá žádný význam. Osobně neznám cenový rozdíl mezi benzínem s oktanovým číslem třeba 98 a 100, ale rozdíl tam pravděpodobně bude. A pokud je třeba byť jen 30 haléřů, tak už výpis těch benzínek ve Waze klientovi bude dost matoucí, pokud to někde bude cena 98 a někde tím bude myšlena cena 100.
Ale jak říkám, mě se to netýká beru jen 95:)
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by libora
98 netankuji, pouze 95 :D ale je fakt, že mezi 98 a 100 asi nebude zase až tak velký rozdíl, takže bych se osobně přimlouval za tu variantu "98-100", ale aby to bylo označené ve waze, tj. ne aby to byla pouze naše dohoda
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by MagicOfLA
... v Čechách, som zabudol povedať :-).

Btw. 98 nevidím v ponuke OMV ani na Slovensku :
http://www.omv.sk/portal/01/sk/omv_sk/M ... onne_hmoty

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Ďalší príklad z dneška - Benzina. Majú Vervu 95 a Vervu 100, samozrejme už to svietilo vo Waze.
No počkáme do pondelka, nech sa vyjadrí viacej ľudí, cez víkend sú online očividne iba závisláci ;-).

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message