Post by MagicOfLA
Hodil som im to do fóra, to predsa nemôže na hlavnej ceste také vylomeniny robiť...
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
To nemôže ani náhodou vyjsť. Tých 14km/h je správne, je tam semafor, ale i na juh je len 11km/h i keď v dĺžke "len" polovičnej.
Ďalej na tej benzínke je z pochopiteľných dôvodov len 1km/h, takže z toho, čo vidím vo WME to vychádza 26 sekúnd pre smer priamo versus bezmála 6 minút tou obchádzkou (z čoho 5 je tá benzínka). Samozrejme realtime data mohli byť úplne iné...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
fotrik wrote:To byla tvoje cesta nebo nekoho jineho? Docela by me zajimalo, jestli v klientovi neni zapnute Prefer cookie munching nebo jak se to jmenuje.
Moja nie, to som našiel ako UR. Ale žiadne cookies tam určite už tak 2 roky neboli. Aj tá benzínka je na mape už od pradávna...
foxitrot wrote: Viem si predstavit, ze v case dlheho cakania na priamy smer na svetlach Waze dostane neodolatelne vnuknutie, ze ta obchadzka moze byt rychlejsia (co by aj mohla, ak by tam bol dost dlhy odbocovaci pruh a priamy smer cakal min. 2-3 intervaly semaforov).
To tiež nebude ono, odbočovací pruh nemá ani 50 metrov, čiže keď sa vytvorí zápcha, stoja všetci.

Okrem toho namiesto 100 metrov rovno ísť 500 metrovou obchádzkou, to je tak brutálny rozdiel...
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
tex232 wrote:Tohle to to dělalo na dolů na Barrandovský most.. než jsem zakázal odbočky
No hej ale na Barrandaku to dava zmysel, pretoze na tych odbockach ziadna zapcha nebola a skutocne to bola rychlejsia cesta...
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by porubcan
hehe, to mi pripomina problem, co som riesil v Trnave.
akurat, ze tebe aspon livemap naviguje spravne.
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6829
Answers: 1
Has thanked: 635 times
Been thanked: 1861 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by rad2222
UR je moje ale sranda bola v tom že 2 týždne po tom ako som ho zadal tak to navigovalo normálne...
Ospravedlnujem sa ze som na to zabudol :oops:

Edit: Nie je moje podla dátumu ale aj ja som ho dával niekedy začiatkom Decembra...
rad2222
Area Manager
Area Manager
Posts: 251
Has thanked: 115 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by shalafi
foxitrot wrote:
MagicOfLA wrote:Okrem toho namiesto 100 metrov rovno ísť 500 metrovou obchádzkou, to je tak brutálny rozdiel...
Ine brutalne rozdiely sa riesia: Ides v BA po Einsteinovej smerom na Lafranconi a chces sa otocit, tak miesto stvorlistka na konci mosta SNP pri Auparku ta to posle az na Viedensku. Alebo o 5 minut dlhsia otocka po dialnici, hoci by si sa mohol otocit uz ovela skor. (Zrejme sprosta preferencia Major pred Minor HW pred Primary Str.)
potvrdzujem hlupe otacanie cez nadjazd Viedenska cesta namiesto stvorlistku pri Auparku, v poslednom case mi automaticky ponuka to prve, dlhsie a pomalsie.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by tex232
Tohle to to dělalo na dolů na Barrandovský most.. než jsem zakázal odbočky
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
Attachments
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
MagicOfLA wrote:
tex232 wrote:Tohle to to dělalo na dolů na Barrandovský most.. než jsem zakázal odbočky
No hej ale na Barrandaku to dava zmysel, pretoze na tych odbockach ziadna zapcha nebola a skutocne to bola rychlejsia cesta...
Ano, ale takhle to radit nemůže. Udělal jsem z těh odboček rampy a zakázal se ihnet vrátit v odbočce (stejně se to tam nesmí).
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by vlado_s
Mozno je za tym apple ;)
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message