Nová verzia aplikácie pre Android: 3.5.3.0

Image Image

Moderators: Unholy, guri211, GinBook, Zirland

Re: Re: Nová verzia aplikácie pre Android: 3.5.3.0

Postby fotrik » Wed Jan 23, 2013 2:22 pm

foxitrot wrote:
Suik wrote:Parkrat, rozumej mozno dva/tri, sa mi zdalo/stalo, ze waze sa same vyplo, ked som to neukoncil, ale nechal bezat na pozadi, s tym, ze telefon zostal vo vrecku. Neviem kedy presne, ale v ramci 15 minutovej pauzy sa to niekedy vyplo :).

Aj mne. Ale marí sa mi, že je snaha vypnúť klienta, ak je na pozadí a telefón sa 10-15 min. nehýbe.

Ano, to je znama ficura. Pokud je Waze nejakou dobu na pozadi a nedetekuje z GPS jizdu, tak se ukonci.
ImageImage
fotrik
Localizers
Localizers

Has thanked: 111 times
Been thanked: 118 times

Re: Nová verzia aplikácie pre Android: 3.5.3.0

Postby audis » Wed Jan 23, 2013 9:28 pm

zpětná vazba osobě, která za naši republiku komunikuje výrobcem: (fotrik? Z... ted si nevzpomenu)
Aktualizace cen čerpacích stanic v klientovi je pracná a nepřehledná. Pro začátek berte inspiraci v programu Pumpdroid (android). Duvody:
- při kliku do okénka s cenou, někdy se vysune klávesnice pro zadání ceny , někdy ne.
- často chci aktualizovat jen jednu nebo dvě paliva z čtyřech. Někdy mám v změněném poli zelenou fajfku, někdy ne. Nevím co se aktualizuje.
- Palivo, u kterého si cenu nevšimnu na totemu a nechci akt. a chci ponechat zadání minulého uživatele, nevím zda se neaktualizuje taky. nepřehledné (viz ad1.

Až to bude uspokojivě user friendly, snadno nahradí Pumpdroid. Nyní je neuspokojivě. Waze zdar.
Waze na Aušus ZE500CL (Android 5.x)
audis

Has thanked: 0 time
Been thanked: 6 times

Re: Re: Nová verzia aplikácie pre Android: 3.5.3.0

Postby libora » Thu Jan 24, 2013 6:47 am

fotrik wrote:
foxitrot wrote:
Suik wrote:Parkrat, rozumej mozno dva/tri, sa mi zdalo/stalo, ze waze sa same vyplo, ked som to neukoncil, ale nechal bezat na pozadi, s tym, ze telefon zostal vo vrecku. Neviem kedy presne, ale v ramci 15 minutovej pauzy sa to niekedy vyplo :).

Aj mne. Ale marí sa mi, že je snaha vypnúť klienta, ak je na pozadí a telefón sa 10-15 min. nehýbe.

Ano, to je znama ficura. Pokud je Waze nejakou dobu na pozadi a nedetekuje z GPS jizdu, tak se ukonci.

mám vyzkoušeno, že tato feature nefunguje, pokud nemáte GPS signál. Takže když přijdu domů, hodím founa na kredenc, tak Waze na pozadí vesele běží dál. V neděli jsem takhle vypínal Waze dceři asi hodinu po té, co jsme už byli doma.
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině
libora
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times

Postby audis » Sat Jan 26, 2013 6:16 pm

Jde určit tlačítku DOMA pozici klikem v mapě? Bydlím v dlouho ulici a její prostředek vyhledaný Město > Ulice mě nevyhovuje. Nenašel jsem jak. Do obyčejných oblíbených klikem z mapy lze vkládat.
audis

Postby porubcan » Sat Jan 26, 2013 6:52 pm

1. zmaz aktualne ulozene "doma"
2. na mape si dlhym podrzenim vybraneho miesta vyvolas ponuku, cez ktoru si vies ulozit tuto poziciu do oblubenych.
3. uloz to pod menom home. hotovo.
Image Image Image
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Android Beta Tester
Waze 4.5.0.1 on HTC One M9, Android 6.0 @ white Škoda Octavia RS Combi
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 628 times
Been thanked: 1496 times

Postby audis » Sun Jan 27, 2013 9:46 am

vyřešilo. díky!
audis

Postby Sanicko » Thu Jan 31, 2013 11:05 am

Tento tyzden som absolvoval na cestach cca uz 900 km... Cestou som minal celkom dost vystrah (nebezpecenstvo, policajti), len JEDNU (Policeman) mi vsak Waze hlasil (s predstihom a hlasovou spravou)... Zvysok som si dosledoval akurat vizualne v mape...
Mal som to "stastie", ze boli vsetky (az na tu jednu) raportovane pre protismer (resp. chybne z protismeru - bola medzi tym aj jedna nehoda na R1, v mojom smere), alebo je s tymto hlasenim nejaky problem? Bez zapnuteho Waze (vratane nastaveneho ciela cesty) sa uz pomaly ani s autom nehnem, no v poslednom case si okrem toho jedneho policajta nepamatam ziadne ine upozornenie....
Ake su vase skusenosti?
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W
Sanicko

Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times

Postby foxitrot » Thu Jan 31, 2013 11:31 am

Sanicko wrote:Mal som to "stastie", ze boli vsetky (az na tu jednu) raportovane pre protismer (resp. chybne z protismeru - bola medzi tym aj jedna nehoda na R1, v mojom smere), alebo je s tymto hlasenim nejaky problem?

Nazory sa roznia, aj ze ci sa Waze inak sprava na NA a INTL, ale na niektorom servri su vraj aj hlasenia z protismeru ignorovane a niektory vraj na ne upozornuje.

Myslim ze ohladom hlasenia o zapche v protismere na poslednom CE stretku padla informacia, ze sa to sa zobrazit len opticky ale kedze server od toho wazera nevie zistit, aka je v tom protismere rychlost pohybu, tak ju nemoze pouzit na vahovanie rozhodovania, ci tam nastavit zapchovy stav. Mozno z toho isteho dovodu aj na take hlasenie neupozornuju.

Uz roky nam chybaju prehladne tabulky, kde by Waze devs uviedli, co sa kedy ako a preco sprava :evil: Mozno by boli ovela uzitocnejsie ako vselijake hordy reorganizovanych champs a experts :| Zatial vsetko pracne zistujeme zo spravania sa systemu a v tom procese vznika neskutocne mnozstvo "zarucenych pravd".
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (N-E52), while
trying to get used to the good new social Android 4.0.xx.yyy (OP-X LOL-a-popp).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 2011 times
Been thanked: 909 times

Postby Sanicko » Thu Jan 31, 2013 11:55 am

foxitrot wrote:Nazory sa roznia, aj ze ci sa Waze inak sprava na NA a INTL, ale na niektorom servri su vraj aj hlasenia z protismeru ignorovane a niektory vraj na ne upozornuje.

No, u mna bolo ignorovane s prehladom (az na ten jeden pripad) vsetko :-( Je hlasenie udalosti na trase (tych cca 500m pred) zalezitostou servra? Mne logika nasepkava, ze toto by mal riesit uz klient...

... ale to si tu len tak tisko pisem... nejdem poslat moju logiku do suboja s Waze ;-)
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W
Sanicko

Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times

Postby Erin0147 » Thu Jan 31, 2013 12:24 pm

zaver mojho pouzivania/testovania :
verzia Waze 3.5.3.0 + Android 3.2.2.2 @ Samsung Galaxy Ace 2
- nestabilne, padajuce priemerne 2 pady denne /tyzden "pouzivania"/
- nepomohla ani cista instalacia, reinstalacia, stale problem zo stabilitou.
volna pamat cca 250 MB

po instalacii predoslej verzie Waze 3.5.1.4 opat bez problemove pouzivanie bez padov app.
Waze 3.7.8.0 & Samsung Galaxy S Duos 2 & stock rom 4.2.1 + root & Seat Ibiza 6L blue
neaktualne-Waze Android 3.7.3.0 & Samsung Galaxy Ace 2 (Android 4.1.2, rooted)
Erin0147
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 86 times
Been thanked: 73 times

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia