Post by porubcan
Moje vlastne reporty mi nehlasi a ani mi nedovolí "not there" (niekedy sa stane, že idem rovnaký úsek v krátkom časovom slede)

if it looks strange, it's my phone's fault
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6826
Answers: 1
Has thanked: 633 times
Been thanked: 1859 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by porubcan
Oficialne mozu betu instalovat iba registrovani testeri. no myslim, ze na jailbrake AjFone sa ta beta nainstalovat da. no do AjFonov sa moc nevrtam, takze blizsie detaily neviem.
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6826
Answers: 1
Has thanked: 633 times
Been thanked: 1859 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by Sanicko
Stabilita sa zhorsovala už v betach... Ja mám preinstalovany celý phone (rootovanie) a už mám tiez niekolko padov zaznamenaných...

Odoslané zo Sony Ericsson Xperia Neo V cez Tapatalk 2
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Tak trosku na obranu, musim upresnit, ze pady neboli pocas standardnej cinnosti, suviseli viac s pracou s telefonom pocas behu waze... Waze na pozadi a nejake cinnosti na popredi. Sice nic extremne, ale mozno to suvisi s tym, ze po roote som nastavil trosku agresivnejsie hodnoty minfree... Aj ked aplikovane urovne sa nemali tykat Waze beziaceho na pozadi, ale jeden nikdy nevie :-)
Podobne pady som vsak zazil a v predoslich Betach, este pred rootom... Asi by som holt, nemal chciet po tom telefone vsetko naraz :-D
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
foxitrot wrote:Ale marí sa mi, že je snaha vypnúť klienta, ak je na pozadí a telefón sa 10-15 min. nehýbe.
V takom pripade zo statistiky skrtam, dva/tri pripady... ked sa Waze "vyparil" prave takymto sposobom :-D
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
porubcan wrote:problemy s konektivitou v tovarenskom nastaveni telefonu som mal kedysi aj ja. ti blbci pomarancovi nastavili nespravne Default APN (wap a nie internet) - ostatne aplikacie sa konektovali, no waze nie... po oprave default APN vsetko bezalo spravne.
:D u mna v defaulte pre istotu internet APN ani nie je... len wap, no nie je to krasa :-D
... rovnaky operator ;-)
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
vargosz wrote:FW kterej jsem do telefonu instaloval různě po fórech haněj že má problém se stabilitou, takže se spíš kloním k tomu, že zkolaboval telefon a potopil s sebou běžící waze...
Niet nad updaty, ktore degraduju stabilitu a pouzitelnost... Niekedy mi to pripada, ze vyrobcovia takto chcu donutit uzivatela kupit si novy model :-)
Aj preto sa ja zo svojej 2.3.4-ky (po roote a vyladeni slape spolahlivo a svizne) uz nehnem... Kazdy, kto updatol na ICS, zaplakal (samozrejme mam na mysli moj konkretny HW ;-), na inom zeleze, niet o com)...
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Tento tyzden som absolvoval na cestach cca uz 900 km... Cestou som minal celkom dost vystrah (nebezpecenstvo, policajti), len JEDNU (Policeman) mi vsak Waze hlasil (s predstihom a hlasovou spravou)... Zvysok som si dosledoval akurat vizualne v mape...
Mal som to "stastie", ze boli vsetky (az na tu jednu) raportovane pre protismer (resp. chybne z protismeru - bola medzi tym aj jedna nehoda na R1, v mojom smere), alebo je s tymto hlasenim nejaky problem? Bez zapnuteho Waze (vratane nastaveneho ciela cesty) sa uz pomaly ani s autom nehnem, no v poslednom case si okrem toho jedneho policajta nepamatam ziadne ine upozornenie....
Ake su vase skusenosti?
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
foxitrot wrote: Nazory sa roznia, aj ze ci sa Waze inak sprava na NA a INTL, ale na niektorom servri su vraj aj hlasenia z protismeru ignorovane a niektory vraj na ne upozornuje.
No, u mna bolo ignorovane s prehladom (az na ten jeden pripad) vsetko :-( Je hlasenie udalosti na trase (tych cca 500m pred) zalezitostou servra? Mne logika nasepkava, ze toto by mal riesit uz klient...

... ale to si tu len tak tisko pisem... nejdem poslat moju logiku do suboja s Waze ;-)
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
No len teraz nechodia (aspoň mne) hlášky ziadne :-(... Práve overené... Cestou "tam" som si dal nebezpečie pre protismer (jednoduchá cesta, žiaden dvojsegment)... Cestou "spat" o cca 15 min. tam to nebezpečie bolo, ale Waze mlčal, ako partizán...
Nasrdi, lebo online upozornenia považujem za hlavný Waze bonus... keď to funguje :-(

Odoslané zo Sony Ericsson Xperia Neo V cez Tapatalk 2
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W