Nová verzia aplikácie pre Android: 3.5.3.0

Image Image

Moderators: Unholy, guri211, GinBook, Zirland

Re: Nová verzia aplikácie pre Android: 3.5.3.0

Postby skcookie » Mon Jun 23, 2014 12:10 pm

nebudem zakladat novu temu ale chcem sa spytat v novej verzii 3.8.0.0 (Andrroid) je v pravo dole nove "socialne" tlacitko lenze ked davam - zoom tak sa to prekryva da sa nejako uplne odstranit?

a este jedna vec po zapnuti waze ma automaticky chce navigovat do prace a to ma tiez otravuje nakolko robim este obchadzku a zbytocne to stale preratava trasu.
LG G2
skcookie

Has thanked: 3 times
Been thanked: 0 time

Re: Nová verzia aplikácie pre Android: 3.5.3.0

Postby ma5jkl » Mon Jun 23, 2014 12:36 pm

skcookie wrote:nebudem zakladat novu temu ale chcem sa spytat v novej verzii 3.8.0.0 (Andrroid) je v pravo dole nove "socialne" tlacitko lenze ked davam - zoom tak sa to prekryva da sa nejako uplne odstranit?

a este jedna vec po zapnuti waze ma automaticky chce navigovat do prace a to ma tiez otravuje nakolko robim este obchadzku a zbytocne to stale preratava trasu.

Ahoj,

v prvom rade mame priamo vlakno na verziu 3.8.0.0 https://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=96640

Co sa tyka tlacidla, asi mas na mysli to kde ti zobrazuje pocet online priatelov... No ked davas zoom tak mne to tlacidlo uplne zmizne (neprekryva sa s nicim) a zobrazia sa len + - a "kompass". Osobne si myslim ze je to tak naschval nadizajnovane.

S tymi ponukami na navigovanie, myslim ze by malo stacit si vypnut v dashboarde "Allow auto-suggestions for destinations"
L4 /\/\/\/\/\/\ | Waze latest β | Monster | AM Slovakia
Samsung S6 Android 6.0.1 | VW Golf 7 Variant white | Local Champ Slovakia
ma5jkl
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 423 times
Been thanked: 457 times

Previous

Return to Czech Republic and Slovakia