Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Sanicko
GinBook wrote:Kdysi davno se resil podobny problem v CR s Vodafonem. Mam pocit, ze to trvalo caa 2-3 tydny nez to opravili.
A prakticky se jednalo jen o pripojeni do Waze.

Světlo v duši. :-) :-)
Mal si vypadok len samotneho Waze, alebo aj webu? Klienta by som si vedel predstavit, ze moze blokovat filtrovanie nejakeho protokolu...
Tento vypadok by som tipoval na routing... a to su snad schopni opravit skor... SA UTESUJEM... :-D
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
lubokendra wrote:Nahlasil som to ako firemny zakaznik ako poruchu do orageu. Dvakrat mi naspat volali, skusali sme spolu vsetko mozne. Zatial bez zmeny. Este sa maju ozvat - preveruju to vyssie.
Nech si skusia traceroute na world.waze.com a mali by to zistit ;-)
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Co som v rychlosti stihol rano vyskusat traceroute z mobilu, tiez som skoncil na telia.net

Blba sprava je to, ze to podla tohoto je nad nasou narodnou urovnou (a tak to bude aj o ochote a schopnosti kompetentnych v Orange, tlacit na partnera)...
Dobra sprava je to, ze partnerom TeliaSonera snad nie je len nas Orange, takze postihnutych by mohlo byt viac :-)
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
porubcan wrote:pisem Orimu, mozno by vzhladom na mozny medzinarodny dopad mohli skusit riesit aj oni.
Technicky vela moznosti (ziadnu? ;-) ) nemaju... Ale tak "politicky", by mohli skusit tlacit na slabe miesto :-D
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
foxitrot wrote: Takze TeliaSonera? :?
Tak, tak...
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
lubokendra wrote:Predsa len som zvedavy na oficialnu odpoved Orangeu na moju oficialnu staznost :roll:
To nie my, to nas partner :-D
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Sanicko wrote: To nie my, to nas partner :-D
orange wrote: ...nebol to vsak problem na strane Orange, ale jedneho z providerov, cez ktoreho mame routovany traffic.
Co som vyhral? :-D :lol:

PS: Ale tak zasa co ine mohli, ked je to pravda.... ;-)
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by shalafi
potvrdzujem, kolega na pomaranci nefunguje, po pripojeni na moj hotspot (Telekom) funguje ..
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message