Chaos s uzaverou

Moderators: Unholy, guri211, Zirland, GinBook

Chaos s uzaverou

Postby Sanicko » Sat Feb 02, 2013 9:06 pm

Dnes som zazil pre mna zatial nepochopitelny jav:
Vo Zvolene bola uzavera na 50-ke, obchadzka zacinala nadjazdom na Dobronivsku a pokracovala smerom na Lieskovec
V navigacii som zazil nasledovne (pocas jazdy som sa snazil najst co najvystiznejsi pohlad, takze tento obrazok je v podstate z "protismeru" - zachytava prijazd k obchadzke a nasledne zjazd do protismeru):
Image
Hlavna trasa ostala fialova, bola pridana ruzova "obchadzka", po ktorej ma Waze aj navigoval... Stiahol ma spravne z 50-ky, ale odtial to uz bolo cele zle... Tahal ma spat po 50-ke a dalej na R1-ku smerom na Ziar n/Hronom... Na tomto rieseni Waze trval po celej trase obchadzky a dokonca aj ked som sa uz vratil za Lieskovcom na 50-ku... Pomohlo jedine zadat ciel trasy nanovo...
Otazka:
1) Ako Waze prisiel na uzaveru? (update mapy je tusim z 29. januara, uzavera tam vcera poobede este nebola)
2) O co sa Waze pri obchadzke snazil? :-)
AM: Košice, Poprad, Rožňava
Waze Android 3.7.3.0 & Sony Xperia Neo V (Android 2.3.4, rooted) & Ford C-Max & Prestigio Roadrunner 511 Car Video Recorder
Sanicko

Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times

Re: Chaos s uzaverou

Postby Sanicko » Sun Feb 03, 2013 9:10 am

Áno, prejazdný bod som mal (Agip na R1 v Budci). Ten som absolvoval, zahlaseny bol, z trasy vypadol (vidieť to aj vo vzdialenosti cieľa na screenshote)...
Ale asi skutocne zblbol routing v súvislosti s prejazdnym bodom a do toho náhoda s uzaverou a záhada bola na svete...

Odoslané zo Sony Ericsson Xperia Neo V cez Tapatalk 2
AM: Košice, Poprad, Rožňava
Waze Android 3.7.3.0 & Sony Xperia Neo V (Android 2.3.4, rooted) & Ford C-Max & Prestigio Roadrunner 511 Car Video Recorder
Sanicko

Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times

Re: Chaos s uzaverou

Postby shalafi » Sun Feb 03, 2013 8:15 am

Pokial viem, ruzova trasa je cez "stop point", cize prejazd miestom, ktore si v navigacii zvolis ako zastavku na trase. Z Tvojho screenshotu nie je jasne, kde sa tento stop point nachadza, ale kedze ruzova prichadza po I/50 a zase sa po nej vracia, tak ten stop point bude asi dakde tam, kde mas prave "auticko". To, ze Waze trval na ruzovej trase a snazil sa Ta vratit naspat by potvrdzovalo, ze sa Ta snazil dostat k tomu stop pointu. O uzavierke nemal odkial vediet ..

Screenshot_2013-02-03-09-12-04.png
stop point
Screenshot_2013-02-03-09-12-04.png (303.06 KiB) Viewed 185 times
Country manager: Slovakia
Waze 3.7.7 @ HTC ONE S [4.4 CM11] @ 2012 Citroën C5

Image
shalafi
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 247 times
Been thanked: 196 times

Return to Czech Republic and Slovakia