Post by GinBook
Dobrý den!

to jsme tu dlouho neměli. :(

Už aby to bylo změněno!
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by komichal
Nejsem zrovna dlouhodobý člen (no dobře, relativně dlouhodobý ano, ale aktivní až v posledních měsících), dovolím si nicméně můj náhled na věc.

- železnice podle mě válcuje ten, kdo si chce bezpracně, zadarmo honit body. Zkušenější wazer to dělat nebude, ví, že to stejně v app neuvidí. Co kdo naválcuje, to smazat a upozornit dotyčného, aby tak nečinil (jde to nějak, i když třeba nechodí na fórum?)
- pedestrian a walking v navigaci sice jsou, ale jejich viditelnost je natolik mizerná, že při jízdě je na mobilu nevidím ani omylem - reálný přínos pro orientaci je tedy nula.
- Waze Champs mají určitě tuny dobrých nápadů, ovšem mám pocit, že v očích Izraelců jsou spíš "Waze Chimps" s prioritou nula nula nic. Historicky tu bylo z jejich strany mnoho dobrého - skončilo to tím, že hlavní fičura nové verze Waze byla integrace s Fakabukem.
- Nevidím řešení situace - změna na nevýrazné segmenty ničemu nepomůže, bude s tím akorát práce. Jediné smysluplné řešení - zapracování do mapy programátory - nedokáže nikdo akcelerovat.
- v žádném případě nespojovat segmenty železnice
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
Opravdu chcete dát rekategorizované železnice na L5? Je jich mrtě nehotových a odřezáváte tím 99.99 procenta uživatelů map editoru od prodloužení stávajících tratí. Což znamená, že stejně začnou (začneme) vytvářet vlastní s L1-L3.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
Teda to bude kočičák... něco ano, něco ne, k tomu L6 lock, do toho začnou wazeři válcovat, co nebudou vidět v klientu, zadávat UR, vytvářet nové (L1), někdo tak, někdo onak...
Než toto, tak radši nic. :-(
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
Je škoda, že editor neumí k segmentu přiřadit komentář. Občas by se to hodilo - jako vysvětlení, proč je segment L5/L6 atp.
Železnice v navigaci je významný přínos, který stojí za nějaké mírné přiohnutí, pokud teda mám být chvilku pozitivní. :-) Jen je škoda, že tím zobrazením to skončí a jakýkoliv další rozvoj interakce s železnici (hlášení přejezdů atp.) tak jako tak vytuhne na tom, než se HQ rozhoupe s tím něco udělat (a jakmile se to stane, budem se vracet na Railroad (což tedy by mělo jít relativně rychle, jak jsem pochopil)).
To moje postesknutí nebylo směrované proti lidem zde na fóru, vy máte naopak můj obdiv, že toto podstoupíte. Spíš mě mrzí ignorance ze strany HQ a nechuť s tím něco dělat. Co už.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by libora
Zirland wrote:Já z toho mám celkově dost smíšené pocity. Nevím.
Nedokážu se rozhodnout jestli landmarky nebo chodníky a nebo to neprasit jak to je a nebo smazat :)
Jako bys mi Honzo mluvil z duše, jen proti tomu mazání jsem. Předělávat to je neskutečná práce, která (doufám) se jednou ukáže jako zbytečná a Waze konečně pochopí, že železnice, kterou několikrát křižuje silnice, je při řidiče poměrně dost významná součást mapy. V prvé řadě bych pospojoval jednotlivé segmenty železnice (zrušil na nich obce) a očísloval je. Pak se dá uvažovat třeba o chodnících, protože snad každému dojde, že chodníky se nečíslují ( i když jsem koukal, že si někdo očísloval vnitřní komunikace v Chemopetrolu :D). Osobně jsem proti landmarkům, je to neskutečná "robota", která nemá "jednoduchou" cestu zpět.
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by MagicOfLA
Walking trail a nizky level ma moj hlas. Sice nam to neporiesi priecestia, ale bude to aspon vidno na mape... aspon nieco. Co len ja viem, co Waze sa tlaci uz vyse dva roky a zeleznica kde nic tu nic...
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
fotrik wrote:
GinBook wrote:Jeste bych se zeptal kolegu co jsou CM.
Krapet to na nich zustane. :-)
Tam kde muzem pomuzem i my ostatni.
CM? To v CR znamena kromne mnou dvou vyse zminenych uz jen vitj. ;)
Riesime len CR, ci sa to tyka i Slovenska?
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
vitj wrote:Nejak jsem nepochopil k cemu pridavat jeste Landmark?
Aby to bolo vidieť na mape.
Osobne by som bol radšej za ten walking trail...
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by milo12
ja by som chcel vlacik :D a aby si uzivatel mohol vybrat konsky, parny, dieslovy, elektricky, pripadne ten japonsky rychlovak :D
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message