Post by vargosz
porubcan wrote:
foxitrot wrote:
porubcan wrote:Mne ide v pohode
Aj mne sa to tvarilo takto pohodickovo, kym som nedal "Obnovit".
ci som to ja blbec tiez nevyskusal? som v tom s vami...
Tak to se omlouvám, to mě mrzí, vůbec jsem nevěděl, že mi tapatalk přestal fungovat po obnovení. Když jsem na wifině dávám obnovit vcelku automaticky...
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
porubcan wrote:zatial ziadna zmienka o tom, ze by sa robilo na oprave....
Tak na opravě se intenzivně pracuje :lol: :lol: :lol:

http://www.imghosting.cz/images/99screen.jpg
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Fórum má zase nějaký problém, mimo jiné zmizelo z board indexu celé language fórum, a je schované bůhví kde.

Kdo používáte tapatalk, nedávejte obnovit, protože pak se vám členění fóra rozsype stejně jako je to ve webové verzi a Česko Slovenskou sekci budete hledat marně.

Edit: CZ/SK fórum už je přes tapatalk možné najít na: Board index ‹ Community ‹ Country (Language) Forums > .....
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Tohle rozdělení serverů je už takhle udělaný úplně blbě a ještě to při každé změně webu takhle zbytečně zkomplikují... :cry: Je mi líto každýho nováčka, který se v tom bude pokoušet zorientovat...

Koukám, že dashboard se bude asi taky rušit...
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Navíc se některá subfóra tváří jakože tam je nějaký nepřečtený příspěvek, a ono přitom prd. Respektive on tam možná někde je, ale přesunutý bůh ví kam... To bude nejspíš daň za tu krásnou hvězdu, kterou přidali do profilu Waze Champs :lol: Inu jak bylo zmíněno na stretku "nikdy nedělají jen jednu změnu"
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Hmmm nevim, ale napadá jenom mě, že po zanoření CZ/SK fóra zase o něco hlouběji (konkrétně do Evropy) bude pro nováčky ještě více "neodhalitelné" ??? (zkuste ho najít bez záložky v prohlížeči) Já jen, že jsem tu hodněkrát četl povzdech, že by to chtělo přímý link tam a tam, aby se sem nováčci měli větší šanci dostat...

Možná až to uklidí a budou tam napřed jen kontinenty a v nich pak jednotlivá národní fóra, to nebude tak markantní, ale zatím je v tom neuvěřitelný zmatek... Nezbývá než věřit, že finální úklid fóra je "just behind the corner" :?
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vlado_s
ed0147a wrote:User Control Panel (0 new messages) • View your posts FAQ Thanks Toplist Thanks list
v PM pritom hlasi (1) novu spravu- ziadna tam pritom nie je :)
Mne dnes neprišli dve notifikácie na PM :(
fotrik wrote:Konecne bude naplnena ma FB uchylka, kdy jsem nedavno marne u prispevku hledal palec nahoru.
To Ťa raz vyjde draho a to myslím doslovne.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Ďalšou novinkou je použitie captche pri prihlasovaní.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
foxitrot wrote:A to (ne)prihlasenie na Tapatalk je uplne nahodne, vobec nezavisi od nejakeho prihlasovania alebo mazania cookies v prehliadacoch.
Jasné, captcha nie je vyžadovaná pri každom prihlásení. Buď je vyžadovaná v časových odstupoch (napr. každé 4+ hodiny), alebo je to zapnutá iba na niektorých serveroch.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
opäť nové "srandičky" (horná lišta), ale opraviť čo nedávno pokazili (triedenie príspevkov bez prihlásenie) tak na to nemajú...
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message