Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Nefunkcni routovani

Post by hnupik
Uz od cca pulnoci mam pri navigaci tuto chybu. Je jedno jestli mam presnou pozici nebo pribliznou... :sad:
uploadfromtaptalk1361733331027.jpg
Mate nekdo stejny problem?

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2
hnupik
Posts: 58
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

POSTER_ID:11554726

1

Send a message

Post by Erin0147
vzdy pocas doby pred reps. pocas update blbne routing.
/naviguje cez zakazane smery, private alebo service road ... /
Erin0147
Area Manager
Area Manager
Posts: 597
Has thanked: 85 times
Been thanked: 87 times
Send a message
Waze 3.7.8.0 & Samsung Galaxy S Duos 2 & stock rom 4.2.1 + root & Seat Ibiza 6L blue
neaktualne-Waze Android 3.7.3.0 & Samsung Galaxy Ace 2 (Android 4.1.2, rooted)

Post by fotrik
Tak i ja musim zahlasit, ze vcera v noci stalo routovani za prd. Z Ivancic jsem chtel jet nejrychlejsi trasou do obce Suchohrdly u Miroslavi (no jasne, zase FTF hunt ;)). Waze klient me chtel tahnout silenou objizdkou, o ktere rikal, ze bude trvat 40 minut. Pritom pres Moravsky Krumlov a Miroslavske Kninice je to skoro polovicni trasa za polovicni cas.
Nedal jsem se a vydal se svou cestou. Po vyjeti z Ivancic me konecne prestal nutit otacet a nabidl mi spravnou trasu, o ktere tvrdil, ze tam budu 23:08, coz bylo kolem 50 minut na mene nez 25 km. Nikde na trase zadny dalsi Wazer, zadne hlaseni kolony ani zpomaleni. Po par kilometrech nahlasil, ze se situace na trase zlepsila a ze budu v cili 22:50. Ujel jsem sotva kilometr, nova zmena a razem jsem mel byt v cili dokonce az 23:15! Az 5 km pred cilem se umoudril a rekl, ze tam budu 22:45. V cili jsem byl 22:40.
Zapomnel jsem, kdo je nas routing expert, ale snad se toho ujme a preda to vys.
fotrik
Posts: 1751
Has thanked: 98 times
Been thanked: 145 times
Send a message
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png

Post by fotrik
Jeste rekni, ze se Waze venujes v pracovni dobe. ;)
fotrik
Posts: 1751
Has thanked: 98 times
Been thanked: 145 times
Send a message
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png

Post by GinBook
nějak nevidím ten obrázek....
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Ja se desim jen jednoho. My si tu stezujeme v par lidech na spatny routing. Co bezni uzivatele? Ted je kazdy den aktualizace okolo 9-10 hod. Zrovna vdobe "spicky". Moooc dobra reklama. Potom vsude po doskuzich ctu o spatnem navigovani.

Nemelo bu HQ neco zmenit. Nebo aspon presunout aktualizaci na nocni hodiny?
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Oh. Zapomel jsem na casove pasma. Furt mam v podvedomi evropu +- , ale ono je to komplet az na NA.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
mikelcz wrote:ahoj ja mam od posledni aktualizace problem ze mi to ani u kratkych ani dlouhych tras nenajde alternativni trasy. vzdy to pise ze hleda a pak ze se mu nepodarilo spojeni s planovacim servrem. pritom cestu vzdycky naplanuje. (ale jen jednu trasu). nevite co s tim? dost me to ted nastvalo protoze jsem kvuli tomu byl nekolik hodin v zacpach a zrejme i zbytecne.
... kdyby jsi se začetl o několik řádek výše, zjistíš několik zajímavých informací.
Třeba to, že nejsi sám a alternativní routování blbne.

Mne osobně blbne i oblíbená trasa z práce domů.Po automatickém načtení se načítá a načítá a načítá. Musím vypnout klienta a zkusit znova. Přestal jsem to používat, zatím.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
petnek wrote:Buďte pozdraveni :) ,

co jsem koukal na editovatelnou mapu nyní po jejím updatu (i když se mi ztratili projeté cesty a oblasti), tak v Praze je strašně moc nespojených silnic. A to dokonce na hlavních tazích, takže až zase budu moci operovat ve svém radiusu, něco málo napravím... Po tom, co jsem viděl se nedivím, že mě to tahalo včera ze Zličína do Strašnic 30km trasou... :?
Pokud je něco nespojeného, tak to tlač po tlakem na forum.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
zas je mi divné, že by Pragl měl nějak moc nespojených cest. No uvidíme až pojede editor.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message