Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by foxitrot
M-A-L wrote:Hej videl som, ale nemyslim,že by WAZE mapa vyzerala ako diery.sk
Ja sa obavam, ze by potom vyzerala.

Pre (mozno nielen) nasu republiku by Waze potrebovalo specialny zimny a jarny (a miestami aj letny) "ementaler mode". Na cestach by boli zobrazene take nejake bodky, ako sa pouzivaju cookies na oznacenie este neprejdenych ciest (len o nieco vyraznejsie) a hlasenie diery by bolo v "priebeznom rezime" - "menu - hlasenie - nebezpecenstvo - cesta - vela jam" a potom by naboku (podobne ako pri valcovani) ostalo tlacitko s obrazkom kratera - sofer by len tukal pred kazdou jamou. (Odmenu za hlasenie jamy v tomto rezime by som zredukoval na 1 bod.)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
GinBook wrote:Chlapci vy si povidate kolik je u vasna Slovensku der, ale u nas je to velice podobne.
Ja ti verím. Veď píšem
foxitrot wrote:Pre (mozno nielen) nasu republiku...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
shalafi wrote:Nemyslim si, ze predlzenie je schodne, kym Waze nezacne blizke/identicke hlasenia nejako inteligentne spajat do jedneho (a to sme uz zase na pode sci-fi).
Az take sci-fi to zas nie je, kedze so spajanim hlaseni zapch to uz nejaky ten rocik dokaze... (Nikdy som si nevsimal, ci to (ne)robi s inymi hlaseniami.)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
shalafi wrote:pred chvilou:
Vies kolko som uz takych nasamploval? Odkladam na horsie casy.
Ale vcera som uz spravil jeden taky aj smerom do mesta!
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Okrem toho, že Support s potešením zatĺka, ako systém vlastne funguje, zatĺka aj chyby. Občas niečo vypláva na povrch... http://www.waze.com/forum/viewtopic.php ... 97#p391997
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
vitj wrote: Informace v odkazu zní nadějně. Uvidíme, kdy a jak se oprava projeví.
System ciernej skrinky s nazvom"Waze" ma privadza do zufalstva. Support nepovie "opravili sme tychto 5394 segmentov vo vasom state, skuste si vsimat, ci sa zlepsi ich spravanie". Nepovie ani "opravili sme nejake segmenty". Wazeri sa musia spytat "nemenili ste tak cistou nahodou posledne tyzdne nieco na segmentoch?? sprava sa to nejako.inak" ale odpoved aj tak nedostanu 8-)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
petk0 wrote:A zaujimave je ze ked sa intenzivne zoomujem v mieste hlasenia, tak sa sem tam stratene hlasenie objavi. Mizne to podobne ako zmizli wazeri z mapy. chvilku ich vidim a chvilku zase nic.
Mozno ze omylom aplikovali algoritmus na schovavanie ikoniek wazerov (z dovodu ochrany ich sukromia) aj na ikonky hlaseni? :D
Podobne pocity z toho spravania boli hlasene aj odinakial. Sudruhovia uz slubili sa tomu venovat.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
jonypony wrote:The client has a limit of 20 report icons in your current window.
:shock:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
petk0 wrote:Som ja na nejakom blackliste, ked moje miznu? ... Keby to bolo 1,3 hodiny tak je to super. Ale 13 minut nema vyznam.
Žiaľ na blacklist sa dostala použiteľnosť aplikácie. Z Waze vzniká púha asociálna mapa.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
sindelm wrote:Tuhle jsem to zkoumal, a hlaseni zmizelo po ubehnuti 15te minuty.... [...] Naproti tomu nezridka je klidne ve 2h v noci na Prazskem okruhu hlasena zacpa, ackoliv tam neni ani noha.
Možno nepodarený pokus o implementáciu ochrany súkromia aj tých hlásení. V noci všetci spia, je nižšia pravdepodobnosť, že si hlásenie niekto všimne, takže ho nemusia zatvoriť už po štvrť hodine? :wink:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).