a když nejsou v obci orientační tak popisnávargosz wrote:Aha, ale já to pochopil tak, že máme zadávat čísla orientační a ne popisná.
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Jenže pak jsou ještě vesnice kde pojmenované ulice jsou (alespoň ty hlavní) a stejně mají jen čísla popisnávargosz wrote:Jenže to že nejsou uvedená v mapách na Seznamu, v OSM, nebo na mapě Čúzk ještě nutně neznamená, že neexistují. V obcích kde nemají pojmenované ulice samozřejmě nejsou, ale tam aktuálně ve waze stejně nejdou zadávat, takže tam je neřeším.tex232 wrote:a když nejsou v obci orientační tak popisnávargosz wrote:Aha, ale já to pochopil tak, že máme zadávat čísla orientační a ne popisná.
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Vždyť to píšu vesnice ... (snad tu jsou jen Hradečáci)Zirland wrote:Třeba Pardubicetex232 wrote:Jenže pak jsou ještě vesnice kde pojmenované ulice jsou (alespoň ty hlavní) a stejně mají jen čísla popisná
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Bodovanie cisiel domov.
Vcera som nikam nesiel autom, tak som skusil zadat 1 cislo domu. Pripisalo mi za to 2 body.
Vcera som nikam nesiel autom, tak som skusil zadat 1 cislo domu. Pripisalo mi za to 2 body.
Zatím jsem se číslováním domů moc nezabýval, takže až teď marně hledám kde zjišťovat orientační čísla domů v ČR, v google mapách nejsou, na Seznamu jen občas, Openstreet mapy jich obsahují asi nejvíc, ale úplná hitparáda to také není. Ani na stránkách čúzk se mi nedaří nic najít a proto se ptám, kde berete orientační čísla?
Dík
Dík
[L4] Android 12 - One Plus Nord
Aha, ale já to pochopil tak, že máme zadávat čísla orientační a ne popisná.
[L4] Android 12 - One Plus Nord
A ty právě v Katarstrální mapě nemůžu najít, jestli tam jsou tak mě nakopněte jak se k nim dostat, vidím tam jenom čísla popisná...
[L4] Android 12 - One Plus Nord
Jenže to že nejsou uvedená v mapách na Seznamu, v OSM, nebo na mapě Čúzk ještě nutně neznamená, že neexistují. V obcích kde nemají pojmenované ulice samozřejmě nejsou, ale tam aktuálně ve waze stejně nejdou zadávat, takže tam je neřeším.tex232 wrote:a když nejsou v obci orientační tak popisnávargosz wrote:Aha, ale já to pochopil tak, že máme zadávat čísla orientační a ne popisná.
[L4] Android 12 - One Plus Nord
Po takej dlhej odmlke číslovanie napriek nedostatkom hodnotím pozitívne. Je tu jeden skutočný posun vpred. Už nie je potrebné pomenovávať alebo vytvárať pomocné chodníčky pre vzdialenejšie domy/vchody, ako sme to riešili v minulosti.
Udivujeme ma aké vymyslené čísla waze evidovalo, prípadne aké duplicity/triplicity malo zaznamenané.
Udivujeme ma aké vymyslené čísla waze evidovalo, prípadne aké duplicity/triplicity malo zaznamenané.
Re: Nova verzia Editora, cisla domov!