Post by tex232
vargosz wrote:Aha, ale já to pochopil tak, že máme zadávat čísla orientační a ne popisná.
a když nejsou v obci orientační tak popisná
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
vargosz wrote:
tex232 wrote:
vargosz wrote:Aha, ale já to pochopil tak, že máme zadávat čísla orientační a ne popisná.
a když nejsou v obci orientační tak popisná
Jenže to že nejsou uvedená v mapách na Seznamu, v OSM, nebo na mapě Čúzk ještě nutně neznamená, že neexistují. V obcích kde nemají pojmenované ulice samozřejmě nejsou, ale tam aktuálně ve waze stejně nejdou zadávat, takže tam je neřeším.
Jenže pak jsou ještě vesnice kde pojmenované ulice jsou (alespoň ty hlavní) a stejně mají jen čísla popisná :D
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
Zirland wrote:
tex232 wrote:Jenže pak jsou ještě vesnice kde pojmenované ulice jsou (alespoň ty hlavní) a stejně mají jen čísla popisná :D
Třeba Pardubice :lol:
Vždyť to píšu vesnice ... (snad tu jsou jen Hradečáci) ;)
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by Udofon
Bodovanie cisiel domov.

Vcera som nikam nesiel autom, tak som skusil zadat 1 cislo domu. Pripisalo mi za to 2 body.
Udofon
Posts: 44
Has thanked: 20 times
Been thanked: 13 times
Send a message

Post by vargosz
Zatím jsem se číslováním domů moc nezabýval, takže až teď marně hledám kde zjišťovat orientační čísla domů v ČR, v google mapách nejsou, na Seznamu jen občas, Openstreet mapy jich obsahují asi nejvíc, ale úplná hitparáda to také není. Ani na stránkách čúzk se mi nedaří nic najít a proto se ptám, kde berete orientační čísla?
Dík
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Aha, ale já to pochopil tak, že máme zadávat čísla orientační a ne popisná.
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
A ty právě v Katarstrální mapě nemůžu najít, jestli tam jsou tak mě nakopněte jak se k nim dostat, vidím tam jenom čísla popisná...
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
tex232 wrote:
vargosz wrote:Aha, ale já to pochopil tak, že máme zadávat čísla orientační a ne popisná.
a když nejsou v obci orientační tak popisná
Jenže to že nejsou uvedená v mapách na Seznamu, v OSM, nebo na mapě Čúzk ještě nutně neznamená, že neexistují. V obcích kde nemají pojmenované ulice samozřejmě nejsou, ale tam aktuálně ve waze stejně nejdou zadávat, takže tam je neřeším.
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord


Post by vlado_s
Po takej dlhej odmlke číslovanie napriek nedostatkom hodnotím pozitívne. Je tu jeden skutočný posun vpred. Už nie je potrebné pomenovávať alebo vytvárať pomocné chodníčky pre vzdialenejšie domy/vchody, ako sme to riešili v minulosti.
Udivujeme ma aké vymyslené čísla waze evidovalo, prípadne aké duplicity/triplicity malo zaznamenané.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message