Nahlásenie uzávierky z mobilnej aplikácie

Moderators: Unholy, guri211, GinBook, Zirland

Nahlásenie uzávierky z mobilnej aplikácie

Postby bomeeck » Wed Mar 27, 2013 1:30 am

Nahlásil som z mobilnej aplikácie dve dlhodobé uzávierky (jedna cesta je už od skoro rok uzavretá kvôli rekonštrukcii; v druhom prípade ide o cestu cez most, pričom most nie je ešte skolaudovaný a je pred ním zákaz vjazdu) - cez obe ma waze vytrvalo posiela... Uzávierky sa objavili na mape, no na druhý deň zmizli.

Na základe čoho a kedy sa takého hlásenie prejaví v mape dlhodobo, t.j. aby ma (aj iných používateľov) waze neposielal cez dlhodobo uzatvorené cesty?
bomeeck

Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times

Re: Nahlásenie uzávierky z mobilnej aplikácie

Postby bomeeck » Wed Apr 03, 2013 2:28 pm

petk0 wrote:Takze pre zaciatok tam zmen len sipky, ale v editore, nie v mobile. az sa updaty dostanu do normalu, tak sa zmeny do mobilu dostanu za par dni.
Len idea nahlásenia uzávierky by mala byť taká, že real-time používateľ v teréne nahlási uzávierku a Waze nebude tadiaľ posielať ďalších...
bomeeck

Postby bomeeck » Sun Apr 07, 2013 7:50 pm

kamilski_ wrote:Nechci zakládat nové téma, a tak s dovolením využiju toto vlákno. Chci se zeptat, zda je níže uvedený způsob uzávěry udělaný správně. Opravdu je třeba místo silnice dávat Pedestrian Boardwalk?

IMHO, takýto spôsob nejde trocha proti myšlienke navigácie? A keď niekto iný uvidí v editore ulicu, ktorá je preklasifikovaná na chodník, tak si povie "Aha, veď to je blbosť, to predsa nie je chodník, ale normálna cesta" a celkom logicky ju zmení späť na ulicu...
bomeeck

Postby duky5 » Tue Apr 09, 2013 4:06 pm

Jasikova ulica v BA je uzavretá a neprejazdná, skúsi niekto zadať uzávierku cez klienta?
duky5

Has thanked: 0 time

Postby e877246ccd » Wed Mar 27, 2013 9:27 pm

Ten vikend, ked boli uzavrete odbocenia v krizovatke Bajkalska / Prievozska som cez danu krizovatku isiel viac krat a pri kazdom prejazde som nahlasil vsetky uzavierky (bolo ich tusim dokopy 8) ktore mi to z daneho smeru umoznilo. Waze ale stale dalej veselo routoval cez uzavrete odbocenia.
e877246ccd

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby foxitrot » Thu Apr 04, 2013 7:42 am

bomeeck wrote:Len idea nahlásenia uzávierky by mala byť taká, že real-time používateľ v teréne nahlási uzávierku a Waze nebude tadiaľ posielať ďalších...

Idea taka bola, ale zatial sa prakticky nikomu nepodarilo nieco naozaj uzavriet. Na celom svete.
Okrem toho sa pri tom uzatvarani zvacsa ani neda na mape dostat k tym segmentom, ktorym by sa mali zablokovat sipky. Byvaju "prilis daleko" (= vela segmentov) od aktualnej pozicie.
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (N-E52), while
trying to get used to the good new crashing Android 3.7.xx.yyy (SG-A2 JealousBin).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 840 times
Been thanked: 470 times

Postby guri211 » Wed Apr 03, 2013 7:02 pm

shalafi wrote:Zatial nam to vychadza tak, ze tato skvela nova funkcia je este nedotiahnuta - snazili sme sa asi styria alebo piati uzavriet Sitinu pocas odstavky NDS a nepodarilo sa. Takze bud treba na uzavierku viac ludi, alebo to este proste nefunguje tak ako by ocakavali ..

Dozvedel som sa ze Sitina vtedy nakoniec uzavreta nebola, vraj bol v kazdom smere v prevadzke rychly pruh.
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia
guri211
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 627 times
Been thanked: 430 times

Postby kamilski_ » Sun Apr 07, 2013 7:29 pm

Nechci zakládat nové téma, a tak s dovolením využiju toto vlákno. Chci se zeptat, zda je níže uvedený způsob uzávěry udělaný správně. Opravdu je třeba místo silnice dávat Pedestrian Boardwalk?

https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =101387854
kamilski_

Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time

Postby petk0 » Wed Mar 27, 2013 10:01 pm

bomeeck wrote:Nahlásil som z mobilnej aplikácie dve dlhodobé uzávierky

Dlhodobu uzavierku sme riesili napriklad v Michalovciach tak ze sa zmenil typ cesty na chodnik a este sa dali zakazove sipky. Fungovalo to super, ale ked sa obnovila premavka na moste a zakazy sa vyhodili, v live mape este dlhe mesiace svietil ten chodnik a mozno svieti dodnes.

Takze pre zaciatok tam zmen len sipky, ale v editore, nie v mobile. az sa updaty dostanu do normalu, tak sa zmeny do mobilu dostanu za par dni.
Nokia 700 symbian, Samsung DUOS GT-S5302, Samsung Mega 6,3
petk0

Has thanked: 17 times
Been thanked: 72 times

Postby shalafi » Wed Mar 27, 2013 8:30 am

Zatial nam to vychadza tak, ze tato skvela nova funkcia je este nedotiahnuta - snazili sme sa asi styria alebo piati uzavriet Sitinu pocas odstavky NDS a nepodarilo sa. Takze bud treba na uzavierku viac ludi, alebo to este proste nefunguje tak ako by ocakavali ..
Country manager: Slovakia
Waze 3.7.7 @ HTC ONE S [4.4 CM11] @ 2012 Citroën C5

Image
shalafi
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 248 times
Been thanked: 196 times

Next

Return to Czech Republic and Slovakia