Post Reply

Nahlásenie uzávierky z mobilnej aplikácie

Post by bomeeck
Nahlásil som z mobilnej aplikácie dve dlhodobé uzávierky (jedna cesta je už od skoro rok uzavretá kvôli rekonštrukcii; v druhom prípade ide o cestu cez most, pričom most nie je ešte skolaudovaný a je pred ním zákaz vjazdu) - cez obe ma waze vytrvalo posiela... Uzávierky sa objavili na mape, no na druhý deň zmizli.

Na základe čoho a kedy sa takého hlásenie prejaví v mape dlhodobo, t.j. aby ma (aj iných používateľov) waze neposielal cez dlhodobo uzatvorené cesty?
bomeeck
Posts: 30
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times

POSTER_ID:14456569

1

Send a message

Post by bomeeck
petk0 wrote:Takze pre zaciatok tam zmen len sipky, ale v editore, nie v mobile. az sa updaty dostanu do normalu, tak sa zmeny do mobilu dostanu za par dni.
Len idea nahlásenia uzávierky by mala byť taká, že real-time používateľ v teréne nahlási uzávierku a Waze nebude tadiaľ posielať ďalších...
bomeeck
Posts: 30
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by bomeeck
kamilski_ wrote:Nechci zakládat nové téma, a tak s dovolením využiju toto vlákno. Chci se zeptat, zda je níže uvedený způsob uzávěry udělaný správně. Opravdu je třeba místo silnice dávat Pedestrian Boardwalk?
IMHO, takýto spôsob nejde trocha proti myšlienke navigácie? A keď niekto iný uvidí v editore ulicu, ktorá je preklasifikovaná na chodník, tak si povie "Aha, veď to je blbosť, to predsa nie je chodník, ale normálna cesta" a celkom logicky ju zmení späť na ulicu...
bomeeck
Posts: 30
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by duky5
Jasikova ulica v BA je uzavretá a neprejazdná, skúsi niekto zadať uzávierku cez klienta?
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by e877246ccd
Ten vikend, ked boli uzavrete odbocenia v krizovatke Bajkalska / Prievozska som cez danu krizovatku isiel viac krat a pri kazdom prejazde som nahlasil vsetky uzavierky (bolo ich tusim dokopy 8) ktore mi to z daneho smeru umoznilo. Waze ale stale dalej veselo routoval cez uzavrete odbocenia.
e877246ccd
Posts: 61
Send a message

Post by foxitrot
bomeeck wrote:Len idea nahlásenia uzávierky by mala byť taká, že real-time používateľ v teréne nahlási uzávierku a Waze nebude tadiaľ posielať ďalších...
Idea taka bola, ale zatial sa prakticky nikomu nepodarilo nieco naozaj uzavriet. Na celom svete.
Okrem toho sa pri tom uzatvarani zvacsa ani neda na mape dostat k tym segmentom, ktorym by sa mali zablokovat sipky. Byvaju "prilis daleko" (= vela segmentov) od aktualnej pozicie.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by guri211
shalafi wrote:Zatial nam to vychadza tak, ze tato skvela nova funkcia je este nedotiahnuta - snazili sme sa asi styria alebo piati uzavriet Sitinu pocas odstavky NDS a nepodarilo sa. Takze bud treba na uzavierku viac ludi, alebo to este proste nefunguje tak ako by ocakavali ..
Dozvedel som sa ze Sitina vtedy nakoniec uzavreta nebola, vraj bol v kazdom smere v prevadzke rychly pruh.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by Kamil-Pardubice
Nechci zakládat nové téma, a tak s dovolením využiju toto vlákno. Chci se zeptat, zda je níže uvedený způsob uzávěry udělaný správně. Opravdu je třeba místo silnice dávat Pedestrian Boardwalk?

https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =101387854
Kamil-Pardubice
Posts: 5
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by petk0
bomeeck wrote:Nahlásil som z mobilnej aplikácie dve dlhodobé uzávierky
Dlhodobu uzavierku sme riesili napriklad v Michalovciach tak ze sa zmenil typ cesty na chodnik a este sa dali zakazove sipky. Fungovalo to super, ale ked sa obnovila premavka na moste a zakazy sa vyhodili, v live mape este dlhe mesiace svietil ten chodnik a mozno svieti dodnes.

Takze pre zaciatok tam zmen len sipky, ale v editore, nie v mobile. az sa updaty dostanu do normalu, tak sa zmeny do mobilu dostanu za par dni.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by shalafi
Zatial nam to vychadza tak, ze tato skvela nova funkcia je este nedotiahnuta - snazili sme sa asi styria alebo piati uzavriet Sitinu pocas odstavky NDS a nepodarilo sa. Takze bud treba na uzavierku viac ludi, alebo to este proste nefunguje tak ako by ocakavali ..
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message